Nielen špičkový zvuk ale aj svetelné efekty: JBL Pulse 3

Nielen špičkový zvuk ale aj svetelné efekty: JBL Pulse 3

Nový Pulse sa nadmieru vydaril. LED osvetlenie, ktoré má tento valcovitý reproduktor, je skutočne nádherné. Čisté LED svetlo s miliónmi farieb vás uchváti. A to nie sme priamo fanúšikmi takýchto hračiek v reproduktoroch.
Pulse 3 je 360° reproduktor. Môžete ho položiť hocikam a bude prehrávať hudbu rovnako dobre. Netreba ho nijakým spôsobom otáčať. Čo je vzhľadom na jeho tvar logické. Pripojiť k nemu môžete dve zariadenia. My sme štandardne vybrali notebook a smartfón. Hudba sa začne prehrávať podľa toho, ktoré do neho začne posielať údaje ako posledné. Reproduktor má na hornej a spodnej strane dva pasívne žiariče na zosilnenie basov. Vo vnútri má po obvode tri meniče s priemerom 40 mm.

JBL Pulse 3

Ozvučí priestor pri bazéne aj veľkú miestnosť. S výkonom 20 W o tom niet pochýb. Ovládanie sa dá realizovať cez aplikáciu alebo priamo na tele reproduktora. Tu je nadštandardná výbava prvkov. Miniatúrne LED diódy bielej farby ukazujú stav akumulátora a proces nabíjania. Tých je celkovo päť. Podsvietené sú aj tlačidlá Bluetooth a aktivovanie svetelných efektov. Pulse 3 nemusí nutne blikať počas prehrávania hudby. Aplikácia podporuje režim spojenia dvoch reproduktorov dokopy na oddelenie ľavého a pravého kanála sterea pre každý reproduktor samostatne. Zaujímavá je technológia JBL Connect+, ktorá podporuje reťazové zapojenie viac ako 100 reproduktorov do seba.

Odolá aj vode, čím sa stratia obavy z náhodného ponorenia alebo poliatia. Basový menič by pri vyššej hlasitosti vodu vyfŕkal sám. Na reproduktore je mikrofón na telefonovanie alebo na využitie s digitálnym asistentom. Cez aplikáciu sme si zmenili funkčnosť tlačidla na reproduktore na pozastavenie hudby.

Neprehliadnite:
RECENZIA JBL Pulse 3: Moje nové obľúbené príslušenstvo!
Svetelné efekty sa dajú prepínať cez aplikáciu alebo tlačidlom na reproduktore. Môžete si tiež odfotiť obľúbenú farbu a tá sa bude efektne prelínať na LED osvetlení Pulse 3.

JBL Pulse 3

Zvukovo je to plnohodnotný reproduktor a sme radi, že používatelia nebudú platiť len za svetelné efekty. Dynamika basov bola najlepšia z trojice testovaných modelov. Po stránke zvuku nemáme tomuto modelu čo vytknúť. Jeho reprodukcia sa nám páčila. Vykreslené stredy a dobre podané výšky nás presvedčili o kvalite tohto modelu.

Hodnotenie:
+ špičkové LED osvetlenie
+ zvuk
+ dynamika basov
+ možnosti zapojenia
+ odolnosť
– žiadne podstatné
comments powered by Disqus