Odokrývame novinky o JBL Charge 2+ a Clip+

Odokrývame novinky o JBL Charge 2+ a Clip+

Firma Harman zastrešujúca značky Harman/Kardon, JBL, AKG a mnoho ďalších tento rok sa zúčastnila výstavy MWC v Barcelone (2-5 marca 2015). Na tejto výstave nás prekvapila pár novinkami, ktoré neboli predstavené v Las Vegas na výstave CES. Jedná sa o prenosné reproduktory JBL Clip+, JBL Charge 2+ a Harman/Kardon ONE. Ešte netušíme, či prvé dva menované reproduktory nahradia stávajúcu radu alebo ju budú dopňovať.
Čím su práve prvé dva menované produkty zaujímavé? Totiž majú certifikáciu IPX5! IPX5 = Chránene voči striekajúcej vode. Vodný postrek vo všetkých uhloch cez 6.3mm trysku pri prietoku 12.5l/min pri tlaku 30kN/m2 po 3 minúty zo vzdialenosti 3 metrov. Laicky vysvetlené znamená, že keď to pokropíte záhradnou hadicou, alebo ošpliechate pri skoku do bazéna vodou, nič sa nestane. Takisto, ani keď to zabudnete vonku na letnom daždi. Prípadne si zoberte reproduktor do raftu na divokú vodu. Ostatné parametre sa od produktov bez znamienka + vôbec neodlišujú.


JBL Charge 2+ by mal byť dostupný za 149.99€ a JBL Clip+ za 49.99€. Dátum na našom trhu overujeme u výrobcu, takže nás sledujte naďalej.

JBL Charge 2+
comments powered by Disqus