Oživte letnú párty, kempovanie alebo grilovanie odolným reproduktorom JBL Charge 3

Oživte letnú párty, kempovanie alebo grilovanie odolným reproduktorom JBL Charge 3

Telo je pokryté odolnou tkaninou. Dizajnové riešenie ovládacích tlačidiel na vrchnej strane reproduktora je veľmi sympatické, nakoľko nie sú všetky v rámci jedného zaobleného obdĺžnika. Piktogramy sú v 3D a z gumy, okrem tlačidla on/off a tlačidla JBL Connect+. Rovnako poteší pogumovaný stojanček, vďaka ktorému reproduktor stojí aj na nie úplne rovných povrchoch. V rámci stojana sú kontrolky indikujúce stav batérie. Svietia len určitú dobu pri zapnutí reproduktora, čo nám zo začiatku trochu prekážalo, no neskôr sme si zvykli a v konečnom dôsledku toto riešenie hodnotíme pozitívne. Pogumovanie stojančeka prechádza do zadnej strany Charge 3, kde nájdete ukryté USB, micro USB a 3,5 mm jack.
Nabijete mobil
Charge 3 má certifikát IPx7, čo v praxi znamená odolnosť voči tridsaťminútovému ponoreniu pod vodu do hĺbky jedného metra. Batéria má kapacitu 6000 mAh, čo by podľa výrobcu malo stačiť na približne dvadsať hodín hrania. V prípade, že reproduktor použijete ako externú batériu pre dobíjanie telefónu, bude doba hrania, prirodzene, nižšia. JBL Charge 3 má vstavaný mikrofón, vďaka ktorému môžete veľmi pohodlne telefonovať, nakoľko vie eliminovať okolité ruchy a šumy na veľmi vysokej úrovni.

JBL Charge 3

Bez latencie
Reproduktor pripojíte až k trom zariadeniam, ktoré viete medzi sebou veľmi rýchlo prepínať. Bluetooth 4.1 sa stará o to, aby latencia medzi zdrojom zvuku a reproduktorom bola minimálna. Zvuk je veľmi príjemný a živý. Jediné, čomu by sme pridali, sú basy. Avšak na tento drobný nedostatok sme našli malý fígeľ. Otočte reproduktor chrbtom k vám tak, aby sa zvuk odrážal od nejakej veľkej plochy. Riešenie má svoje muchy, no dosiahnete väčšiu vyváženosť.

Verdikt
Vzhľadom na veľkosť, váhu a stojanček hodnotíme JBL Charge 3 ako Bluetooth reproduktor vhodný skôr na statické outdoorové aktivity. Kempovanie, grilovanie, prípadne polihovanie na pláži. Nosiť ho v ruke nemusí byť úplne pohodlné. Obrovským plusom je možnosť využiť Charge 3 ako externú batériu.

Neprehliadnite:
Vyzliekli sme JBL Charge 3 do naha!
JBL Charge 3
comments powered by Disqus