Párty kdekoľvek na cestách? To chce poriadne odolný reprák

Párty kdekoľvek na cestách? To chce poriadne odolný reprák

Poznáte to – zrazu dostanete chuť si svoju obľúbenú hudbu poriadne vypeckovať. Na cesty či dovolenky však nikto nechce brať nič ťažké a zároveň je hudba z mobilu dosť slabá. Šikovným riešením je odolný bluetooth reproduktor JBL Charge 3, s ktorým si spravíte párty aj priamo v bazéne. Pozrite si naše video-predstavenie, kde ho nemilosrdne skúšame v ľadovej vode
JBL Charge 3

Odolný reproduktor so stupňom krytia IPX7 zvládne aj 30-minútový pobyt v hĺbke do jedného metra. Noazaj nič sa mu nestane. Charge 3 má však skvelú vlastnosť – keď vám aj spadne do vody (v bazéne, v mori, na jachte…) pláva na hladine. Nemusíte sa oň vôbec strachovať, jednoducho hrá ďalej. A vďaka výkonu 2x 10 W si môžete užiť poriadne hlasnú zábavu. Batéria s kapacitou 6000 mAh je dostatočne veľká, aby udržala pri 70-80% hlasitosti reprák pri živote po dobu takmer 20 hodín. Stačia 3 až 4 hodinky na to, aby ste ho znova nabili (ukazovateľ stavu batérie v podobe maličkých bielych LED diód sa nachádza na spodnej hrane spredu). Tak trocha ukrytá, ale o to lepšia funkcia – ak sa vám zrazu vybije mobil, jednoducho ho pripojte cez USB kábel k JBL Charge 3 a nabite si mobil priamo z neho!

JBL Charge 3

Dnes má Bluetooth už každý mobil, takže stačí vyhľadať v nastaveniach tohto fešáka a môžete púšťať hudbu. Hlasitosť ovládate buď z telefónu, alebo priamo z reproduktoru, kde nechýba ani tlačidlo posunu na ďalšiu skladbu. Škoda len, že chýba tlačidlo späť – napríklad ak dostanete chuť si niektorú super skladbu prehrať znova  JBL Charge 3 poslúži aj ako handsfree reproduktor. A perfektná vec – ak radi používate asistentov Siri alebo Google Now, môžete ich ovládať priamo cez tento reprák. Ak sa vám nechce pripájať sa k reproduktoru bezdrôtovo, môžete na to použiť klasický 3,5 mm jack konektor.

JBL Charge 3

My sme dostali na test čiernu verziu, pre odvážnejších je k dispozícii na výber ešte červená, modrá, tyrkysová a pre tých konzervatívnejších šedá. V prípade, že sa chcete s reprákom skrývať, je tu aj farebné spracovanie vo verzii kamufláž  S váhou 800 gramov ho poľahky hodíte do každého batohu či kufra automobilu a svoju súkromný párty tak máte kdekoľvek so sebou. JBL Charge 3 je ideálnym reproduktorom pri výletoch k vode, na jachtu, na chatu či na bláznivé kolaudácie, kde nikto netuší, čo sa stane… Dôležité je, že jemu samotnému sa nič nestane.

Neprehliadnite:
Recenzia: JBL Charge 3 - reproduktor, ktorý sa vie potápať

Kvalita zvuku je prekvapivo dobrá, zábavné je pozorovať pulzujúce membrány pri poriadnych basoch pri styku s vodou. Príjemne nás prekvapila hlasitosť – skúšali sme s Hankou párty s 2-izbovom byte a musím priznať, že sme rýchlo znižovali maximálnu hlasitosť, aby sme sa nemuseli prekrikovať. JBL Charge 3 je prakticky zariadenie typu 2v1 – odolný reproduktor s núdzovou powerbankou. Možnosť spätného nabíjania bude asi menej využívaná, napriek tomu je fajn vedieť, že v prípade núdzovej situácie máte stále záložnú batériu na nabitie mobilu či tabletu k dispozícii. Ak by ste mali bezdrôtových JBL reproduktorov viacero, vďaka technológii JBL Connect ich môžete viacero pripojiť dohromady a vypeckovať tak hudbu ešte viac.

JBL Charge 3

Tento valcovitý reproduktor stojí aktuálne 179 Eur a JBL celkovo slávi s prenosnými reproduktormi obrovský úspech, predáva ich na na Slovensku na tisíce. Niet sa čo čudovať, ide o praktické zariadenie, ktoré nájde svoje pravidelné uplatnenie. Najmä v prípade, že máte radi bláznivé párty, napr. niekde pri vode.

JBL Charge 3
comments powered by Disqus