#POZDRAVZPRAZDNIN – Súťaž o bezdrôtové reproduktory JBL

#POZDRAVZPRAZDNIN – Súťaž o bezdrôtové reproduktory JBL

Na našom Instagrame @jbl_cz_sk, budeme súťažiť o JBL novinky pre rok 2018. Hlavnou cenou bude tá najviac horúca novinka, JBL Xtreme 2, druhá generácia jedného z najväčších prenosných reproduktorov od JBL. Pre milovníkov niečoho kompaktnejšieho, sme do súťaže vybrali 4 kúsky ďalšej novinky JBL Clip 3.
JBL Xtreme 2 a Clip 3

Súťaž odštartujeme o necelý týždeň 1.7, zapojiť sa do nej môžete vložením svojho pozdravu z prázdnin na Instagram. Pozdrav, rovná sa fotka obsahujúca ľubovoľný JBL produkt. A hlavne nezabudnite pripojiť hashtag #pozdravzprazdnin. Dajte si záležať aj na originalite, čím originálnejší pozdrav, tým väčšia šanca na výhru. O víťazovi hlavnej ceny JBL Xtreme 2 sa rozhodne začiatkom septembra. Poďme sa teda bližšie pozrieť na čo sa môže víťaz našej súťaže tešiť.

JBL Xtreme 2

Nový JBL Xtreme 2 nám pribral 300 gramov, aby sa mohol pýšiť certifikáciou vodeodolnosti IPX7 tzn. že bez ujmy prežije 30 minút v 1 meter hlbokej vode. Reproduktor disponuje vyššou verziou bluetooth konektivity 4.2 a má o 7mm väčšie woofre oproti svojmu predchodcovi. Medzi funkciami konečne nájdete už aj toľko žiadaný JBL Connect+, prepojiť tak môžete aj 100 reproduktorov naraz. Veľmi zaujímavú vychytávku nájdete na ramennom popruhu, ktoré je dodávaný k Xtreme2. Nachádza sa ňom otvárak na fľaše.

JBL Clip 3

Každé dva týždne budeme súťažiť o JBL Clip 3, reproduktor charakteristický svojou karabínou. Nový Clip je opäť vodeodolný s certifikáciou IPX7. Výdrž batérie sa predĺžila o 2 hodiny, reproduktor má tak po novom výdrž zhruba 10 hodín. Vychutnáte si aj kvalitnejší zvuk oproti minulej generácii. Pre milovníkov káblov máme dobrú aj zlú správu, integrovaný káblik s koncovkou jack 3,5 mm síce zmizol, ale pod gumenou záslepkou nájdete slot, kde si môžete káblik dodatočne pripojiť. Po dizajnovej stránke dostal nový Clip trochu kovovejší nádych, keď okrem karabíny je kovový aj obvod repráku, čo by malo prispieť k jeho zvýšenej odolnosti. Sledujte náš Instagram a už teraz môžete premýšľať nad originalitou vášho pozdravu. Onedlho sa zase ozveme.
comments powered by Disqus