Predstavujeme JBL Soundgear BTA

Predstavujeme JBL Soundgear BTA

Firma JBL už začiatkom roka na CES v Las Vegas a následne v septembri na výstave IFA v Berlíne predstavila zaujímavý koncept reproduktorov. Aj keď viac nám to pripomína sofistikované slúchadlá ako reproduktory.
Trochu bláznivý nápad, reproduktory ktoré nosíte so sebou. Prekvapivo sú pohodlné a sú umiestnené okolo krku položené na ramenách. Takto zvuk ide priamo na vás. Primárne su určené pre virtuálnu realitu, ale nájdu si cestu i inde. Vieme si to predstaviť pri sledovaní filmov, či hraní PC hier. S tým súvisi aj konektivita. Tá sa spolieha na spojenie pomocou bluetooth rozhrania. Nemusíte hneď smútiť, že to nevyužijete so spojením vášho televízora. V balení nájdete aj bezdrôtový bluetooth vysielač, ktorý môžete pripojiť na akýkoľvek audio výstup. Tak nebudete ochudobnený ani pre prehrávanie zo zariadení, ktoré nedisponujú bluetooth. (Ešte existuje verzia bez prívlastku BTA, kde tento vysielač nie je pribalený)

JBL Soundgear

Vďaka Bluetooth a vybaveným systémom duálneho mikrofónu s potlačením ozveny a okolitého hluku, môžete uskutočňovať aj hovory.

Keď tak nad tým dlhšie uvažujeme, vyzerá to na dobré riešenie, lebo pri prehrávaní to môžete mať aj položené na stole. Necháme sa prekvapiť reálnym testom, len čo nám to dôjde na sklad.

Neprehliadnite:
Pokračujeme v potápaní: Tentoraz s JBL Clip 2
JBL Soundgear
comments powered by Disqus