Predstavujeme Vám štýlové slúchadla a reproduktor na skateboard

Predstavujeme Vám štýlové slúchadla a reproduktor na skateboard

Že hudba a skateboarding idú k sebe, je všeobecne známe. My sme preto poskytli špičku z našej ponuky špičkovému predstaviteľovi tejto disciplíny – majstrovi republiky v skateboardingu z roku 2013. Rišo Tury sa vybavený slúchadlami AKG a reproduktorom JBL vydal do Barcelony a aj vy sa teraz môžete pozrieť na to, ako sa s nimi vybláznil.
Rišo si do katalánskej metropoly vzal tieto slúchadla AKG Y50, ktoré si môžete u nás zakúpiť aj vy. Okrem toho, že sú štýlové a dostupné v niekoľkých farebných prevedeniach, čo je dosť často dôležitým faktorom nie len u predstaviteľov skateboardingovej scény, predovšetkým výborne hrajú. Kto niekedy počul špičkový zvuk rakúskeho AKG, pochopí, čo tým myslíme. Okrem toho Y50 poteší každého skatera svojim sklápacím mechanizmom, vďaka ktorému nezaberú zbytočne miesto vo vrecku alebo v batohu, keď už by práve neboli na ušiach alebo na krku ako u Riša. 120 cm dlhý odpojiteľný kábel zase nebude obmedzovať pri pohybe ani pri umiestnení mobilu vo vrecku nohavíc, ako by tomu hrozilo u kratšieho prevedenia. Pohodlné


Druhým produktom, ktorým sme Riša vybavili, bol kompaktný, prenosný reproduktor JBL Flip 2. Jeho kvalitu okrem našich uší potvrdili i recenzenti z Jablíčkáře alebo Fony.sk, takže bolo viac než jasné, že ani v tomto ohľade sa nemôžeme spliesť a Riša potešíme. Flip II vydrží hrať nepretržite až 5 hodín a s mobilom alebo tabletom ho prepojíte cez bluetooth vr. podpory NFC. Aj JBL Flip 2 prichádza v niekoľkých farebných prevedeniach, z ktorých si každý vyberie ten štýl, ktorý mu sedí najviac.

comments powered by Disqus