Recenzia JBL Xtreme 3

Recenzia JBL Xtreme 3

S JBL Xtreme 3 získate výkonný reproduktor so zvukom, ktorý vás môže sprevádzať prakticky kdekoľvek. Samozrejmosťou je ochrana voči prachu a vode, poteší aj cena na úrovni pôvodnej generácie.
Bezdrôtové nabíjanie, bezdrôtové slúchadlá, bezdrôtové reproduktory. Vitajte v bezdrôtovom svete, kde si veľmi dobre vedie známe JBL. Jeden z ich väčších produktov mi pristál na stole a už len veľkosť krabice naznačila, že to bude tentokrát naozaj vážne nahlas. JBL Xtreme 3 prišiel starostlivo zabalený. Na výber je vo viacerých prevedeniach, mňa potešil čierny odtieň. Párovanie prebehlo okamžite a bez komplikácií. Výborne! Za pár sekúnd mi na stole hral a vibroval melodický rock parádne nahlas, tak, ako sa na party reproduktor patrí. Samotný zvuk je plný s prirodzenými výškami, príjemnými stredmi a skutočnými basovými tónmi. Takých, aké z miniatúrnych repráčikov jednoducho nebudete nikdy počuť. Okrem samotného reproduktora nájdete v balení popruh na prenášanie s praktickým otváračom na fľaše a 60 W USB-C nabíjačku. Tá dobre poslúži aj na nabíjanie smartfónov, tabletov či notebookov.

JBL Xtreme 3

Novinka pokračuje v dobre začatej práci svojich predchodcov. Ponúka mohutný zvuk JBL Original Pro Sound, ktorý zabezpečujú štyri meniče a dva basové žiariče s maximálnym výkonom 2x 25 W RMS (woofer) + 2x 25 W (tweeter) v AC móde. Výdrž na batériu je 15 hodín, v praxi zrejme ešte viac, pretože reproduktor určite nebudete žhaviť naplno po celý čas. Bezdrôtovo môžete cez Bluetooth pripojiť k reproduktoru dve zariadenia. Známa funkcia PartyBoost zase zabezpečí spárovanie minimálne dvoch reproduktorov kompatibilných s JBL PartyBoost. Ak sú rovnaké, tak získate kvalitný stereo zvuk. Pri spojení viacerých môžete vašu párty rozprúdiť ešte viac. Oproti predchádzajúcej generácii je vylepšený aj dizajn, nechýba ani podstatná odolnosť vďaka certifikácii IP67. Poteší aj praktická možnosť využitia veľkej 36,3 Wh batérie ako powerbanky, čo nie je v tejto kategórii vôbec štandardom. JBL Xtreme 3 sa vám bude páčiť, jeho kúpou získate namakaného svalovca, ktorý urobí poriadny rozruch všade tam, kde vkročí vaša noha. Let‘s Party!

VÝHODY
+ odolné a robustné zariadenie
+ odolnosť voči vode a prachu
+ kvalitný zvuk i pri nižšej hlasitosti

Neprehliadnite:
6 vianočných tipov od JBL
NEVÝHODY
- konektory pod krytkou

JBL Xtreme 3
comments powered by Disqus