Reproduktor JBL Xtreme sa tiež dočkal vylepšení

Reproduktor JBL Xtreme sa tiež dočkal vylepšení

Po predstavenom reproduktore JBL GO2 uviedla firma JBL na trh aj inovovaný populárny model JBL Xtreme tiež vo verzii 2. A nie je to posledná novinka, ktorá je predstavená na veľtrhu CES v Las Vegas.
Reproduktor JBL Xtreme je veľmi populárny, lebo za danú cenu ponúka neskutočný a veľmi hlasný zvuk za ešte prijateľnú cenu. Populárne je najmä vyhotovenie SQUAD, ktoré bolo predstavené len minulý rok na výstave IFA v Berlíne.

Inžinieri z dielne JBL vylepšili zvukovú kvalitu, väčšie basy a hlavne silnejší zvuk. Je to aj vďaka novým 3D basovým meničom vďaka ktorému budete nielen počuť silný zvuk ale aj fyzicky cítiť.

JBL Xtreme2

Všetky pôvodoné vlastnosti ostali, ako 15 hodinová výdrž, bluetooth konektivita, jack konektor, USB porty pre nabíjanie vašich mobilných zariadení. No pribudli aj nové, ktoré sme už tak nejak očakávali. Je to najmä nahradenie pôvodnej funkcionality "JBL Connect" na "JBL Connect+". Práve vďaka tomu, si môžete prepojiť vzájomne až 100 reproduktorov.

Neprehliadnite:
JBL Charge 3: Užite si úžasný zvuk kdekoľvek
Vylepšenia sa dočkala aj taká drobnosť, ako popruh na nosenie. Na ňom nájdete aj otvárač na fľaše. Čiže aj keď už na párty ho niekde stratíte, stačí ísť za zvukom reproduktora a fľašu si môžete otvoriť.

Vodeodolnosť s certifikáciou IPX7 sa už stáva pri značke JBL samozrejmosťou a aj tento reproduktor odolá akejkoľvek dávke vody.

Reproduktor v troch rôznych variantách očakávame na jar/leto 2018 v orientačnej cene 300,- €

JBL Xtreme2
comments powered by Disqus