Slúchadlá AKG N60NC by Harman

Slúchadlá AKG N60NC by Harman

Ak ste hudobný fajnšmeker a potrpíte si na prvotriedny zvuk, nové slúchadlá AKG N60NC by Harman sú určené presne pre vás. Slúchadlá, ktoré potláčajú hluk, patria do výbavy náročných cestovateľov, ktorí tužia na palube lietadla po vlastnom hudobnom zážitku.
Prvotriedna kvalita v podobe slúchadiel AKG N60NC z dielne exkluzívnej značky Harman sa odráža v Grammy overenom AKG zvuku. Slúchadlá využívajú najlepšie aktívne potlačenie hluku vo svojej triede. Uľahodia všetkým hudobným pôžitkárom, ktorí chcú minimalizovať rušivé zvuky prichádzajúce v lietadle, metre, vo vlakoch či prostriedkoch hromadnej dopravy napríklad v ďalekej pulzujúcej metropole.

AKG N60NC

Batéria slúchadiel má výdrž 30 hodín, no slúchadlá sa dajú využívať aj v pasívnom režime ešte dlho po tom, čo sa batéria vybije. Špičkové funkcie, akými sú napríklad 3D-Axis skladací mechanizmus, plne doplnený cestovný balíček, jednotlačidlový diaľkový ovládač/mikrofón v kábli alebo nabíjací USB kábel, zaručujú komfort, nech ste kdekoľvek. Prepravné puzdro vám dovolí vziať si vašu obľúbenú hudbu na cesty, kábel s dĺžkou 1,2 metra je garanciou pohodlného presunu. Hmotnosť len 150 gramov, citlivosť 123 dB SPL a jasný, vynikajúci zvuk s príjemnou basovou odozvou sú charakteristiky, ktorými vás slúchadlá AKG uchvátia. Technológia aktívneho potlačenia hluku redukuje okolité zvuky, najmä pri cestovaní, aby vytvorila perfektné zvukové pozadie, s adaptérom do lietadla sa hodí na všetky ďaleké cesty za dobrodružstvom. Vyrobené sú z prvotriednych materiálov ako je ako koža, hliník a pamäťová pena. Kvalitu týchto slúchadiel podčiarkuje aj získane ocenenie EISA v kategórii NAJLEPŠIE EURÓPSKE PRENOSNÉ SLÚCHADLÁ PRE ROK 2015 –16.

AKG N60NC

Aby bol váš hudobný zážitok bezchybný, stavte na kvalitu a zostaňte naladený na vašu hudbu. Vďaka slúchadlám AKG N60NC by Harman dokážete ignorovať okolitý svet a vychutnať si spojenie v intimite, len vy a vaše obľúbené tóny.
comments powered by Disqus