Spoločnosť JBL predstavila 5. generáciu bluetooth reproduktora JBL Flip

Spoločnosť JBL predstavila 5. generáciu bluetooth reproduktora JBL Flip

Spoločnosť JBL, ktorý patrí do skupiny Harman, už dlhé roky prináša na trh audio zariadenia určené pre masy. Na rozdiel od korporátnej značky Harman/Kardon sú jej produkty cenovo dostupnejšie, farebnejšie, ale pritom vôbec nerobia kompromisy v oblasti zvukovej kvality.
Jednými z najpopulárnejších audio produktov v dnešnej dobe sú nepochybne bluetooth reproduktory. JBL ich vyrába hneď v niekoľkých cenových a výkonnostných kategóriách. Model JBL Flip patrí k menším (a lacnejším) reproduktorom, rozhodne sa však nemusíte obávať o zvukový výkon. JBL Flip 5 je moderný bluetooth reproduktor so všetkým, čo k tomu patrí.


Keď si vedľa seba položíte model Flip 4 a novinku, na prvý pohľad zistíte, že Flip 5 je o malý kúsok väčší. Väčšia veľkosť umožnila inžinierom z JBL integrovať do nového modelu väčšiu batériu a o niečo väčší zvuk. Zmenou oproti minulosti je aj prítomnosť moderného nabíjacieho konektora typu USB-C.

Zabudovany mikrofón pre uskutočňovanie hovorov či vodotesnoť je dnes v tejto triede bluetooth reproduktorov už samozrejmosťou. Dočkali sme sa viacerých farebných kombinácií, ktoré sú tento rok zastúpené zemitejšími farbami. Predávať sa bude aj maskáčový farebný variant. Reproduktor bude mať cenovku 99 €.

Neprehliadnite:
RECENZIA JBL Pulse 3: Moje nové obľúbené príslušenstvo!
Hlavné výhody JBL Flip 5
- batéria s kapacitou 4800 mAh, ktorá dokáže napájať reproduktor až 12 hodín
- vodotesnosť s certifikáciou IPX7, reproduktor môže byť celý ponorený pod vodou
- USB-C nabíjací konektorlepšie podanie basových frekvencií oproti predchodcovi
- zabudovaný mikrofón pre uskutočňovanie hovorov
- cena zhruba 100 eur
- začiatok predaja - jar 2019
comments powered by Disqus