TEST JBL Pulse 3: diskotéka vo „fľaške“

TEST JBL Pulse 3: diskotéka vo „fľaške“

Prenosná diskotéka od JBL v podobe reproduktoru Pulse sa dočkala svojho tretieho modelu. Ten zaujme už na prvý pohľad. Najväčšie vylepšenie dostal totiž samotný displej, ktorý je teraz hladký a „nepixelový“.
JBL Pulse 3

Dizajn a konštrukcia
Pulse 3 je už na prvý pohľad iný, než konkurenti. Teda, práve tomuto reproduktoru sa konkurenti hľadajú ťažko. Dve tretiny vonkajšej časti tela totiž tvorí displej, ktorý dokáže hrať všetkými možnými farbami a spríjemniť tak počúvanie hudby. JBL Pulse 3 tak doslova prináša audio-vizuálne potešenie, ktoré púta pozornosť. Názory môjho blízkeho okolia na farebný displej boli vždy nadšené. Jednoducho, takéto riešenie sa nevidí často.

JBL Pulse 3

Vylepšení sa dočkalo ale viacero častí. O zvuk sa napríklad stará trojica 40 mm meničov, pričom práve v dvojke to bola dvojica 45 mm meničov. Tým pádom vzrástol aj výkon – z pôvodných 16 W na dnešných 20 W. Kapacita batérie ostala na 6 000 mAh, čo v prípade Pulse 3 znamená okolo 12 hodín na jedno nabitie (plus 2 hodiny v prospech nástupcu).

JBL Pulse 3

Vylepšila sa aj kvalita konštrukcie a reproduktor narástol aj rozmerovo. Vďaka tomu sa zmestila aj zlepšená odolnosť. Pulse 2 bol odolný voči striekajúcej vode, nový Pulse 3 už môžete kompletne ponárať do vody.

Neprehliadnite:
JBL Pulse 3 sa blíži do predaja
JBL Pulse 3

JBL v prípade Pulse 3 pripravilo aj možnosť personalizovať si farebný sprievod hudby v mobilnej aplikácii. Všetko je jednoduché a intuitívne, porozumie tomu aj laik. Pre fanúšikov hlasového ovládania pribudla tiež možnosť integrácie s hlasovým asistentom. Technológia JBL Connect+ vám zasa umožní prepojiť až 100 podporovaných zariadení, a to napriek celým spektrom produktov. Spojiť teda môžete napríklad 2x Pulse 3 alebo pokojne aj Flip 4 a Pulse 3 (a ďalších 98 kúskov…).

JBL Pulse 3

Zvuk
Zvuk je už tradične na výbornej úrovni. Porovnať by som ho mohol s Charge 3, ktoré ma podobné rozmery a rovnaký výkon. Aj v tomto prípade si prídu na svoje fanúšikovia silnejších basov. Nielen mohutný zvuk a basový prejav je hlavnou devízou tohto reproduktoru. JBL je už známe tým, že dokáže zvuk vyladiť na maximum, takže sa môžete tešiť aj na odladený zvyšok pásma. Stredy sú čisté, pričom pekne vyzdvihujú vokály. Výšky sú jasné a ostré.

JBL Pulse 3

Celkovo reproduktor znie veľmi podobne ako starší Charge 3, ktorý aj doposiaľ dostáva množstvo chváli nielen od fanúšikov, ale aj od odbornej verejnosti.

JBL Pulse 3

Záver
Pulse 3 je príjemným spestrením ponuky JBL. Zaujme predovšetkým displejom, ktorý dokáže urobiť príjemnú „atmošku“, ale aj rozdúchať víkendovú párty. Poteší odolnosť voči vode – viem si Pulse 3 predstaviť aj ako super parťáka pri večernom kúpaní. Cena tohto reproduktora je tiež viac-menej prívetivá. Za 239 eur budete ťažko hľadať výkonnejší, technologicky rovnako nabitý reproduktor, ktorý navyše ponúkne aj vizuálne uspokojenie.

Neprehliadnite:
JBL má snáď najkrajší Bluetooth reproduktor. Toto je JBL Pulse 3!
JBL Pulse 3
comments powered by Disqus