Top 5 inovácií od JBL

Top 5 inovácií od JBL

Začiatkom septembra prišlo JBL s lavínou noviniek. Či už to bola tretia generácia legendárneho repráku JBL GO alebo doslova hromada nových True Wireless slúchadiel, to všetko si už určite všimli. My sme pre vás pripravili zoznam 5 noviniek, ktoré možno ostali nepovšimnuté v lesku nových produktov. Poďme na to.
1. IP67
Všetky nové reproduktory JBL GO 3, CLIP 4 a XTREME 3 sú odolnejšie ako ich predchodcovia. Zatiaľ čo staršie modely disponovali certifikáciou IPX7, novinky majú IP67. Znamená to, že okrem odolnosti voči vode, pribudla aj odolnosť voči prachu a ďalším malým nečistotám. Toto vylepšenie ocenia určite všetci užívatelia, ktorí si budú chcieť vziať repráky na pieskovú pláž alebo do prašného prostredia.

JBL, 5 inovácii, 2020

2. Google Fast Pair
Užívatelia Android zariadení, zbystrite svoju pozornosť. Všetky nové bluetooth slúchadlá od JBL bude možné spárovať ešte rýchlejšie ako predtým. Už nebudete musieť zložito cez nastavenia vyhľadávať v bluetooth zariadeniach. V momente, kedy sa priblížite so slúchadlami k Android zariadeniu s OS 7.0 a vyšším, ponúkne vám cez notifikáciu, či chcete slúchadlá spárovať. Omnoho užívateľsky priateľskejšie. Čo poviete ?! Google fast pairing bude kompatibilný so všetkými modelmi LIVE, REFLECT a CLUB a s vynovenou radou TUNE.

JBL, 5 inovácii, 2020

3. USB-C
Hejteri micro USB, mini USB a USB káblov, dočkali ste sa. Nie, že by JBL nemalo produkty s USB C vstupmi, ale stále sa našli produkty so staršími USB vstupmi. Všetky predstavené novinky, a to platí ako pre reproduktory, tak aj pre slúchadlá, už disponujú USB C vstupom. Pre tých, ktorí nevedia, prečo je USB C, tak ospevované? Kábel je obojstranný, takže pripojíte sa určite na prvý pokus, prenos dát je o mnoho rýchlejší a tiež by sa mal počet káblov vo vašej domácnosti znížiť. Väčšina novej elektroniky totiž má alebo bude mať toto rozhranie.

Neprehliadnite:
JBL GO 3: Maličký reproduktor ktorý musíš mať
4. JBL mikrofóny
V balení s novým prenosným JBL PartyBox On The GO dostanete bezdrôtový mikrofón s dosahom 10 metrov. Okrem toho budú v predaji aj zvlášť bezdrôtové mikrofóny v dvoj balení. Kombinácia karaoke a JBL neznie vôbec zle. Čo vy na to?! Fanúšikovia káblovej verzie mikrofónov tiež nemusia smútiť, tá sa bude predávať s označením PBM 100. Očakávať môžete legendárny JBL zvuk a napríklad adaptér na jack od 3,5mm do 6,3mm.

JBL, 5 inovácii, 2020

5. Dual connect a Active noise cancelling
Čo nás potešilo a zaujalo pri nových True Wireless slúchadlách bolo aktívne potlačenie hluku(ANC), ktoré bolo zatiaľ dostupné len pri modeloch s náušníkmi. ANC nájdete v nových modeloch JBL Under Armour® True Wireless Flash X, JBL Live Free NC+ TWS, JBL Reflect Mini NC a JBL Club PRO+ TWS. Ďalší technologickým pokrokom je nezávislosť pravého a ľavého slúchadlá, ktoré prišlo ruka v ruke s novým Bluetooth 5.0. Nový Bluetooth nájdete v každej predstavenej novinke. Od teraz už teda budete môcť bez obáv používať práve alebo ľavé podľa chuti, budú mať totiž aj separátne batérie.
comments powered by Disqus