V dobrom aj v zlom

V dobrom aj v zlom

Pohybujem sa v okruhu ľudí, ktorí často riešia zvuk. Kamaráti majú kapely – potrpia si na dobrý zvuk. Ľudia počúvajú hudbu, doma, v práci – chcú ju počúvať kvalitne. Pozeráme filmy – radi by sme rozumeli každé slovo, počuli každý ruch a šum. Alebo niekedy jednoducho potrebujeme len vypnúť, nasadiť si slúchadlá a nechať zmiznúť okolitý svet. Keď si kladieš otázku, aké reproduktory či slúchadlá si kúpiť, mám pre teba odpoveď.
AKG N60NC
     Ak ťa nebaví okolie, tak ho jednoducho nepočúvaj. Nasaď si slúchadlá a daj prednosť samote s obľúbenou hudbou a hovoreným slovom. Slúchadlá AKG N60NC sú dobrou voľbou pre večných cestovateľov, majú vynikajúci zvuk a zároveň využívajú najlepšie aktívne potlačenie hluku vo svojej triede, na minimalizovanie rušivých zvukov, s ktorými sa stretávame všade, od lietadiel až po vlaky. 30 hodín životnosti výdrž batérie nie je všetko, slúchadlá dokážu fungovať aj v pasívnom režime potom, ako sa batéria vybije. Hliník, pamäťová pena a koža sú materiály, z ktorých sú slúchadlá vyrobené. Vďaka tomu poskytujú pôžitok nielen pri počúvaní, ale je zaobalený do elegantných slúchadiel aj na prvý pohľad. Okrem elegancie a dobrého zvuku kúpou slúchadiel získaš výbavu, akou je 3D-Axis skladací mechanizmus, plne doplnený cestovný balíček, jedno-tlačidlový univerzálny diaľkový ovládač/mikrofón v kábli a nabíjací USB kábel. Kvalitu týchto slúchadiel podčiarkuje aj získane ocenenie EISA v kategórii NAJLEPŠIE EURÓPSKE PRENOSNÉ SLÚCHADLÁ PRE ROK 2015 –16.

AKG N60NC

JBL Charge 2+

     Ak je pre teba prioritné bezdrôtové pripojenie, (takmer) nekonečné počúvanie hudby bez potreby nabíjania a vysoko kvalitný stereo zvuk, tak potom je tu JBL Charge 2+. Ako už aj predošlé reproduktory JBL, tiež si ho môžeš položiť hoc aj na vaňu či zabudnúť ho pri grilovačke na neočakávanom daždi. Je totiž odolný voči pofŕkaniu vodou. Nabiješ si pomocou neho cez USB port napríklad telefón, vstavaný mikrofón a reproduktor potláča šum a ozveny, čo zaručuje kryštalické čisté hovory. A vieš čo je na ňom najlepšie? S kamošmi ho môžeš používať ako DJ-a. Jednoducho sa s pomocou režimu Social k reproduktoru pripojíte až traja a každý si striedavo môže púšťať práve tú jeho obľúbenú hudbu. JBL Charge 2+ je jednoducho pravý spoločník na spoločné chvíle s kamarátmi a je dostupný v piatich farebných prevedeniach – čierna, modrá, červená, sivá a tyrkysová.

JBL Charge 2+
comments powered by Disqus