Vode odolné JBL kvarteto so špičkovým zvukom

Vode odolné JBL kvarteto so špičkovým zvukom

Bezdrôtové Bluetooth reproduktory prémiovej značky JBL sú čoraz obľúbenejším doplnkom nielen cestovateľov, ale každého, kto chce mať svoju hudbu stále pri sebe a nie je mu ľahostajné, ako znie. Reproduktorom je jedno, či ste pri bazéne, alebo prší. Kvapky vody, dokonca ani špliechajúca voda, im neublížia. Dokážete nimi jedným tlačidlom prijať a vybaviť prichádzajúci i konferenčný hovor, a to v dokonalej kvalite s maximálnym potlačením šumu a ozveny. Jednoducho, fantastická forma hands free.
JBL Clip +
Najmenší a najľahší zo štvorice prenosných reproduktorov. Napriek tomu mimoriadne odolný a výkonný. Ideálny spoločník pre aktívnych ľudí. Je možné pripnúť ho takmer kdekoľvek a venovať sa akejkoľvek aktivite. Nezavadzia, nezaťažuje, len perfektne hrá, a to celých 5 hodín na jedno nabitie.

JBL Clip+

JBL Flip 3
Mimoriadne kompaktný reproduktor okolo seba šíri čistý, kvalitný stereo zvuk. Pripojíte k nemu súčasne až 3 smartfóny alebo tablety, vďaka čomu sa v hudobnom repertoári môžete striedať s priateľmi. Chcete vašu hudobnú porciu znásobiť? Pripojte prostredníctvom JBL Connect viac zariadení dohromady a užívajte si, čo to dá. JBL basový menič vám prevedie basy celým vaším telom od hlavy až po končeky prstov.

JBL Flip 3

JBL Charge 2+
Fantastický zvuk po celých 12 hodín. Že sa vám počas prehrávania vybil telefón, tablet, alebo iné mobilné zariadenie s USB? Nevadí, pripojte ho k Charge 2+ a dobite šťavu. Tento malý výkonný reproduktor to dokáže. Režim Social dovoľuje pripojiť k jednému zariadeniu Charge 2+ až tri rôzne zdroje obľúbenej hudby a počúvať skladby zo všetkých pripojených zariadení. Stačí si len vybrať.

Neprehliadnite:
Výstava Audio, Video a Domáce kino 2015
JBL Charge 2+

JBL Xtreme
Extrémne výkonný reproduktor v sebe skrýva štyri aktívne prevodníky a dva basové meniče. Poskytuje fantastický, silný zvuk bez toho, aby sa zadýchal. Štýlový povrchový materiál zariadenia dáva poznať, že ide skutočne o nadštandardný kúsok, ktorý odolá takmer akémukoľvek dobrodružstvu, ktorému ho vystavíte. Nechýba ani JBL Connect pre intenzívnejší zážitok, ktorý znásobí svoje grády spojením viacerých zariadení s touto funkciou. A aby sme nezabudli, kvalitu reproduktoru ocenili aj odborníci a aj vďaka nim sa stal čerstvým držiteľom prestížneho ocenenia EISA.

JBL Xtreme
comments powered by Disqus