Za málo peňazí veľa muziky

Za málo peňazí veľa muziky

Patríte k fanúšikom Hi-Fi, ktorí majú radi kvalitnú techniku, pritom však uvážlivo nakladajú s peniazmi a nie sú ochotní platiť „príplatok za logo“, ktorý je u niektorých značiek súčasťou marketingovej stratégie? Reproduktory JBL Arena sú potom pre vás ako stvorené. Spoločnosť JBL, člen skupiny Harman International Industries, pritom patrí k zavedeným a uznávaným výrobcom špičkovej audiotechniky.
Séria JBL Arena zahŕňa kompletný sortiment high-endových reproduktorov, z ktorých môžete vytvoriť zostavu pre viackanálový systém domáceho kina, rovnako ako kvalitné domáce stereo. Zahŕňa po dva modely policových (Arena 120 a 130) a stĺpových reproduktorov (Arena 170 a 180), doplnené o centrálny reproduktor Arena 125C a subwoofer Arena SUB 100P.

Reproduktory sa dodávajú samostatne, alebo ako zostava pre domáce kino. A práve zostava JBL Arena Cinema 5.1 získala prestížne ocenenie EISA za najhodnotnejší systém reproduktorov pre domáce kino „EUROPEAN BEST VALUE HT SPEAKER SYSTEM 2015-2016“.

JBL Arena

V bielom, alebo v čiernom prevedení tak môžete získať set reproduktorov JBL Arena 180, 120, 125C a 100P, ktorý splní najvyššie kritériá pre kvalitu zvuku a pritom je dostupný za rozumnú cenu len 999 EUR s DPH.
V zostave dominuje pár stĺpových reproduktorov Arena 180. Dva stredobasové woofery s polycelulózovou membránou s priemerom 178 mm a zadným bassreflexom a 25 mm kopulovitý tweeter s prehľadom zvládajú frekvenčnú odozvu 39 Hz až 40 kHz, ktorá pri napojení na zosilňovač s výkonom 20-225W sama o sebe dokáže zabezpečiť dokonalý zvukový zážitok. V technologických vychytávkach nechýba technológia HDI (High Definition Imaging) vlnovodu, čerpajúca inšpiráciu z legendárneho monitora JBL M2 Master Reference. Aj preto sú reprosústavy JBL Arena 180 vhodnou voľbou aj pre stereo zostavu, no najlepšie vyniknú v partnerstve s ďalšími reproduktormi JBL v systéme domáceho kina.

Neprehliadnite:
Noví bojovníci v hudobnej aréne
JBL Arena

V zostave JBL Arena Cinema 5.1 silový úder basových akčných sekvencií ešte zvýrazní subwoofer Arena SUB 100P s výkonom 100W RMS, ktorý energiu sústredí do pásma hlbokých tónov 41 Hz − 150 Hz. Domáce kino dopĺňa dvojica zadných priestorových reproduktorov JBL Arena 120 a reproduktor pre centrálny kanál JBL Arena 125C.
comments powered by Disqus