Zdajú sa vám slúchadlá AirPods drahé? JBL prinieslo model za polovičnú cenu

Zdajú sa vám slúchadlá AirPods drahé? JBL prinieslo model za polovičnú cenu

O tom, že Apple predstavením svojich slúchadiel AirPods trafil do čierneho, dnes nepochuje nik. Úspešné produkty majú svojich napodobovateľov a dnes sa k nim pridala firma JBL. V snahe zaujať prišla s prudko akčnou cenou, ktorá sa zastavila na 100 dolároch.
Slúchadlá majú jednoduchý dizajn, ktorý (aspoň na fotkách) nepôsobí až tak lacno. Na rozdiel od originálu sú na výber okrem bielej farby i v ďalších pastelových odtieňoch.

JBL Tune220TWS

JBL TUNE 220TWS ponúkajú výdrž 3 hodiny, v kombinácii s puzdrom ponúknu poslucháčom 16 hodín hudby, čo je o niečo menej ako ponúka Apple. Lacná cena sa odzrkadľuje na absencii niektorých funkcií, ktoré JBL ponúka v iných modeloch, napríklad vstavaný hlasový asistent alebo funkcia AmbientAware. Slúchadlá sa začnú predávať na jar.

Okrem TUNE 220TWS predstavilo JBL model LIVE 300TWS, ktorý je nástupcom LIVE 220TWS. Slúchadlá ponúkajú vodeodolnosť (IPX5) a sú tak vhodnejšie aj pre športovcov. Majú zabudovaných hlasových asistentov Amazon Alexa a Google.

Neprehliadnite:
JBL Tune 220TWS - true wireless slúchadlá za stovku
Režim TalkThru stíši prehrávané audio v slúchadlách a zosilní vonkajšie zvuky, čo uľahčí používateľom komunikáciu s okolím bez toho, aby ich museli vyťahovať z uší. AmbientAware umožňuje počuť zvuk z okolia a zaistí tak vyššiu bezpečnosť poslucháča, čo je šikovná funkcia najmä v meste napríklad pre cyklistov.

JBL Live 300TWS

JBL LIVE 300TWS vydrží 4 hodiny na jedno nabitie, puzdro im dodá ďalších 14 hodín. Cena slúchadiel je určená na 150 dolárov. Predávať sa začnú už na jar tohto roku.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.
comments powered by Disqus