Čo všetko dokáže TomTom navigácia? Online informácie, 3D mapy, upozornenie na radary a iné

Čo všetko dokáže TomTom navigácia? Online informácie, 3D mapy, upozornenie na radary a iné

Ešte pred niekoľkými rokmi sme blúdili po neznámych cestách za ustavičného nervózneho držania mapy spolujazdcom. Dnes už si nevieme predstaviť dlhé jazdy bez navigácie. A málokto si vie predstaviť cestovanie bez navigácie, ktorá poskytuje služby, ktoré môžeme ešte stále klasifikovať ako nadštandardné. Napríklad navigácia TomTom. Čím sú tak výnimočné a čo ponúkajú? Dozviete sa za moment.
S online informáciami budete v obraze
     Navigácia TomTom vám ponúkne aj online informácie, takže ste v reálnom čase informovaní o tom, čo sa kde deje - kde je uzávierka alebo kolóna, kde sa stala nehoda a ako dlho vás táto nepríjemnosť môže zdržať. K tomu vám ponúkne aj alternatívnu cestu - tú rýchlejšiu.

Vďaka upozorneniam na radary nemusíte platiť pokuty
     Pokuty nikto neplatí rád a radary sa dajú veľmi ľahko prehliadnuť. Skôr než do pokút sa oplatí investovať do kvalitnej navigácie, ktorá vás na radary s predstihom upozorní. Budete tak vedieť, kde musíte strážiť nohu na plyne, tachometer a kde nemusíte byť toľko v strese, ak vaša noha na pedáli nejakým nedopatrením na chvíľu oťažie.

TomTom GO500

Dokonalé navádzanie jazdnými pruhmi - choďte, kam potrebujete

     Rovnako báječnou vychytávkou, ako sú samotné 3D mapy, je aj navádzanie jazdnými pruhmi, ktoré vodiči ocenia nielen vo väčších alebo neznámych mestách, ale aj na diaľniciach, kde nie je času na rozmýšľanie nazvyš a v prípade prejdení exitu či napojenie na inú diaľnicu prichádza nepríjemná (a mnohokrát veľmi dlhá) chvíľa nápravy vášho omylu, ktorá vás môže stáť čas aj niekoľko litrov benzínu. S navádzaním jazdnými pruhmi vás to ale sotva stretne - to je v TomTom navigáciách totiž dokonalé.

Neprehliadnite:
Ako sme využívali navigáciu TomTom na Balkáne
Nestrácajte čas a využite rýchle hľadanie a hlasové ovládanie
     Vďaka funkcii Rýchle hľadanie už nebudete strácať čas zdĺhavým zadávaním miest do navigácie. Ako náhle začnete písať, navigácia vám bude našepkávať a vy tak po zadaní niekoľkých písmen budete môcť rýchlejšie zvoliť cieľ.

TomTom Traffic Jam

     Koľkokrát sa vám už stalo, že ste za jazdy manipulovali s navigáciou, hoci by ste nemali, a prehliadli ste výmoľ na ceste alebo čokoľvek iné, čo mohlo mať fatálne následky? Vďaka možnosti hlasového ovládania bude vaša jazda bezpečnejšia. Hlasom môžete naplánovať aj celú trasu a po celú dobu jazdy nemusíte na navigáciu ani siahnuť. Stačí si len preštudovať správne pokyny, ktoré vedia navigáciu vyhodnotiť.

3D mapy - s nimi nič dôležitého neprejdete
     Prechádzate mestom, kde nie je núdza o pamiatky a zaujímavosti? S 3D mapami ich neminiete, budete o nich dopredu vedieť, pretože vám ich navigácia zobrazí.

Ak hľadáte bezchybného parťáka na cesty, s navigáciou TomTom sa iste nepomýlite. S pomocou takých funkcií, ako je rýchle hľadanie, hlasové ovládanie, 3D mapy, navádzanie jazdnými pruhmi a ďalšie, dôjdete do cieľa ľahko, rýchlo a bezpečne, bez nutnosti spúšťať na dlhšiu dobu oči z vozovky a bez strachu, že prídete do cieľa s veľkým oneskorením. Tak si vyberte svoj model!
comments powered by Disqus