Kenwood KDC-BT500U predstavuje AVRCP 1.5 pre bezdrôtové vyhľadávanie hudby

Kenwood KDC-BT500U predstavuje AVRCP 1.5 pre bezdrôtové vyhľadávanie hudby

Toto autorádio je len jedným z nového radu jednotiek pre rok 2016 a disponuje najmodernejšími technológiami a širokou radou nových funkcií.
Hlavným rysom KDC-BT500U je zahrnutie pokročilých funkcií Bluetooth. Teraz je možné súčasne spárovať dva telefóny cez Bluetooth a každý telefón je potom možné použiť ako zariadenie hands-free. To je užitočné najmä pre používateľov ktorí disponujú s pracovným aj súkromným telefónom, alebo pre tých, ktorí majú spolucestujúcich a chcú tiež využiť spárovanie s hlavnou jednotkou. Túto funkciu môžete využiť s Android alebo Apple mobilnými zariadeniami a zaisťuje bezpečný a príjemný zážitok handsfree pri jazde.

Kenwood KDC-BT500U

Navyše spárované telefóny môžete využiť pre audio streamovanie a vďaka protokoulu AVRCP 1.5 umožňuje z rádia vyhľadávania hudby uloženej v telefóne. Ak sa rozhodnete pripojiť vaše zariadenie cez USB, to Vám poskytne nabíjanie vďaka silnému dodávanému prúdu až 1.5 Ampéra. Autorádio má zabudovanú podporu "Android Open Accessory" pre audio streaming z USB a umožňuje aj plnú podporu prehrávania z USB pre Apple zariadenia (iPod, iPhone, iPad,...).

Aby ste dostali čo najviac z autorádia KDC-BT500U, tak môžete využiť aj 13 pásmový ekvalizér podporujúci prehrávanie FLAC súborov (48kHz / 16bit). Chcem sa dozvedieť viac o špecifikácii autorádia KDC-BT500U.
comments powered by Disqus