Kenwood slaví 10. výročie spolupráce s Garmin

Kenwood slaví 10. výročie spolupráce s Garmin

Kenwood v januári s hrdosťou oznámil, že je to už 10 rokov, čo v oblasti navigačných systémov do aut spolupracuje s Garmin, významnou americkou spoločnosťou v tomto obore. Toto partnerstvo začalo v roku 2006, keď Kenwood spoločne s Garmin vyvinuli navigačný systém do aut na základe nového konceptu, ktorý integroval Kenwoodsky AV systém (TV/DVD/CD receiver) a Garminský Hideaway Navigation System.
V roku 2007 pridal Kenwood do rady produktov SSD-typ AV navigačného systému s Garmin navigačným systémom vloženým do GPS receiveru. Výsledkom spolupráce Kenwood multimediálnej technológie a know-how v oblasti kolekcie mapových dát je synergický efekt alebo efekt spoločného pôsobenia, súčinnosti. Tento spoločne vytvorený navigačný systém od Kenwood a Garmin si udržuje priazeň viac ako 50% trhu v Severnej Amerike, ale ma tiež fanúšikov po celom svete.

Model roku 2016 DNX525DAB od Kenwood v tradícii spojovaní s Garmin navigačnú technológiu pokračuje. Volkswagen UK prijal DNX525DAB za svoju. K tejto navigácii mimo bežných funkcii patrí napríklad aj funkcia vyhľadávania podľa 7 číselného poštového kódu a zabudovaný DAB tuner.

Kenwood DNX525DAB
comments powered by Disqus