Predstavujeme Kenwood DNX8170DABS

Predstavujeme Kenwood DNX8170DABS

Najnovší model multimediálnej jednotky DNX8170DABS je jedným z nových druhov navigačných A/V priímačov, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali ideálny zážitok v automobile prostredníctvom technológie Smart Driving. Inteligentné pripojenie, ako je Apple CarPlay a Android Auto, vám umožňujú bezpečne a legálne využívať váš telefón.
Vyberte si hudbu cez Spotify, pozrite si film so vsatavanou DVD mechanikou alebo si nabite rýchlo telefón vďaka 1.5A USB.

DNX8170DABS je všestreanný príjmač s plnohodnotnými funkciami. Naraz môžu byť spárované dva telefóny, čo je užitočné, ak zdieľate auto s niekym iným. Telefóny sú spárované okamžite pri nastúpení do auta.

Kenwood Apple CarPlay

Model DNX8170DABS je dodávaný so vstavanou podporou Apple CarPlay, inteligentným a bezpečným rozhraním pre ovládanie vášho iPhone za jazdy. S Kenwood sa dostanete tak na ďalšiu úroveň. Jednoducho zadávajte príkazy Siri, získajte trasu z aplikácie Apple Maps, telefonujte, vypočujte si vaše emaily alebo posielajte a príjmajte SMSky. Ani užívatelia mobilných telefónov s OS Android neostávajú ukrátení.

Neprehliadnite:
Alternatívny navigačný software pre Kenwood jednotky
Okrem toho je DNX8170DABS kompatibilný so širokou škálou multimediálnych súborov a vylepšenou kontrolou kvality zvuku vďaka zabudovanému 13-pásmovému grafickému ekvalizéru, digitálnemu zvukovému procesoru a digitálnemu nastaveniu času.
comments powered by Disqus