Dve muchy jednou ranou: Lexon Oblio telefón nabije a zároveň vydezinfikuje

Dve muchy jednou ranou: Lexon Oblio telefón nabije a zároveň vydezinfikuje

O značke Lexon ste asi už počuli. Ak nie, potom len okrajovo zmienime, že ide o unikátny lovebrand, ktorý nemá vo svete obdobu. Nedávno oslávil 25 rokov na svetovom trhu a v súčasnosti spríjemňuje životy ľuďom vo viac ako päťdesiatich krajinách sveta. V portfóliu značky sa každý rok objaví asi osem desiatok nových produktov. Jedným z nich je aj sanitizér a nabíjacia stanica Lexon Oblio. Čo všetko táto vytúnená vychytávka zvládne? Čítajte ďalej a dozviete sa to!
Lexon Oblio

Zvon, kalich, kvetina alebo praktická vychytávka?
Na prvý pohľad vám bude Lexon Oblio pravdepodobne pripomínať kadečo- od rozkvitnutého tulipánu, cez stredoveký kalich, až po zvon. Minimalistický dizajn je tu ale použitý úplne zámerne. Akonáhle totiž túto praktickú vychytávku uvidíte, rozhodne upúta vašu pozornosť a vy budete nutne potrebovať zistiť, čo všetko vlastne dokáže.

V skutočnosti ide o bezpečné miesto pre váš mobilný telefón, ktoré sa stane neodmysliteľnou súčasťou pracovného kútika u vás doma alebo v kancelárii. Inovatívna kombinácia bezdrôtovej nabíjačky a UV sterilizátora sa postará o to, aby mal váš mobil zase dostatok šťavy, a zároveň ho zbaví nežiaducich baktérií, vírusov a ďalších nečistôt.

Mimochodom - vedeli ste, že práve na mobilných telefónoch, bez ktorých veľa z nás nedá ani ranu, je asi 18x viac vírusov a baktérií, než na záchodovej doske verejnej toalety? Približovať niečo tak špinavého k ústam alebo tvári si asi neželá nikto z nás ...

Neprehliadnite:
Legendárne značky - 10. časť: Lovebrand LEXON si okamžite zamilujete
5 dôvodov, prečo Lexon Oblio potrebujete:
1. Minimalistický dizajn, ktorý upúta na prvý pohľad
2. Praktická vychytávka domov alebo do kancelárie
3. Nabíja a sterilizuje: funkcia 2 v 1
4. Už žiadne drôty a káble
5. Zariadenie zbavuje mobily vírusov, baktérií i roztočov

Za 20 min bez vírusov, za tri hodiny úplne nabitý
A presne pre tieto účely je tu spomínaný pomocník Lexon Oblio. Táto 10W bezdrôtová nabíjacia stanica s vstavaným UV dezinfekčným prostriedkom nielen, že telefón počas troch hodín nabije, ale tiež ho vyčistí vďaka ultrafialovému svetlu. Sterilizátor je kompatibilný so smartfónmi s podporou bezdrôtového nabíjania podľa štandardu Qi s veľkosťou maximálne do šírky 8,3 cm a hrúbky 1,05 cm. O tom, že je smartfón nabitý a čistý vás informuje LED svetlo.

Zariadenie, ktoré v našom e-shope zaobstaráte v zlatej, tmavo modrej a čiernej farbe, je schopné zničiť až 99,9% baktérií (a to vrátane vírusu H1N1), už do dvadsiatich minút! A šancu okrem vírusov a baktérií nebudú mať ani plesne alebo roztoče a ďalší nezvaní návštevníci. Pre maximálny účinok je dobré telefón počas nabíjania otočiť o 360 °.
comments powered by Disqus