Novinka vo svete filtrácie: Ako fungujú batériové filtre a čo všetko zvládnu?

Novinka vo svete filtrácie: Ako fungujú batériové filtre a čo všetko zvládnu?

O tom, ako filtrácia prispieva k lepšej chuti a vôni vody ste už asi počuli. Dlho sme v tejto súvislosti na našom magazíne spomínali filtračné kanvice a fľaše Laica. Novinka vo svete filtrácie však siaha oveľa ďalej. Laica totiž nedávno predstavila unikátny produkt, ktorým je batériový filter VENEZIA + HYDROSMART, ktorý sa inštaluje priamo na vodovodný kohútik a ponúka celý rad výhod a predností.
Čo nové batériové filtre zvládnu?
Podobne ako ich Bi-flux predchodcovia vie z vody účinne a spoľahlivo odstrániť chlór, chlórové organické rozpúšťadlá, herbicídy, pesticídy, stopy piesku, hrdze a ďalších suspendovaných častíc z vodovodného kohútika  (napríklad tiež reziduá liekov alebo antikoncepcie).

Laica

Filter na vodu Laica RK50A01 sa inštaluje priamo na batériu a ponúka tri režimy, ktoré je možné jednoducho prepínať. Prvý režim zabezpečuje klasickú filtráciu vody, ktorá je určená na priamu konzumáciu, ale napríklad tiež na použitie do kávovarov, žehličiek alebo varných kanvíc, ktorým predlžuje životnosť.

Druhým režimom je voda bez filtrácie v podobe „sprchy“, ktorá sa hodí napríklad na klasické umývanie riadu, kde nie je filtrovaná voda potrebná.

Neprehliadnite:
(Budúce) mamičky pozor! Nepodceňujte pitný režim.
Posledným režimom je nefiltrovaná voda v podobe plynulého prúdu. Tú môžete použiť napríklad na zalievanie kvetov.

Múdra aplikácia a dlhá životnosť
Medzi ďalšie výhody batériového filtra patrí tiež dlhá životnosť (900 litrov = asi 3 mesiace prefiltrovanej vody), rovnako ako možnosť prepojiť filter (a ďalšie zariadenia Laica) s chytrou mobilnou aplikáciou LAICA Home Wellness, ktorá vám pripomenie, kedy je potrebné filter vymeniť. Indikáciu výmeny je však možné nastaviť aj ručne.

Súčasťou samotného balenia je filtračné zariadenie VENEZIA, HYDROSMART filter v bielej farbe a päť adaptérov slúžiacich na jednoduchú a bezproblémovú montáž, ktorú zvládnete aj bez predchádzajúcich skúseností. Privítajte s nami inovatívne zariadenie, ktoré sa postará o chutnú, a čistú vodu v domácnosti.

comments powered by Disqus