Osobná klimatizácia na leto

Osobná klimatizácia na leto

Teplé dni sa už nezadržiteľne blížia a je len otázkou času kedy v kanceláriach vzniknú hádky o tom ako má byť nastavená klimatizácia. Nie vždy vyhoviete každému, ale nedávno sme dostali do rúk zaujímavu novinku, ktorá je definovaná ako osobná klimatizácia.
Vlastne táto novinka sa nám už na otestovanie povaľuje v kancelárii asi dva mesiace, ale doteraz nebol dôvod ju otestovať. To sme si skôr občas potrebovali prikúriť, ale už bolo zopár dní kedy sme ju potrebovali použiť. O čo sa vlastne jedná?

Keď toto zariadenie laicky opíšené, je to také malé nič, do ktorého nalejete iba vodu, zapnete a zachvíľu sa cítite dobre :) To znie dobre, nie? A to je všetko. Tu by sme mohli aj skončiť, ale skúsime vám to viac priblížiť.

Homedics MyChill PAC-20

Táto kocka nie je žiadna plnohodnotná klimatizácia a nevychladí vám kanceláriu či byt. Možno ešte tak trochu schladí menšiu izbu. Ale čo je prínosom, že schladí vaše bezprostredné okolie až o 6,6°C. To je výhodou, ak máte kolegov citlivých na manipuláciu s klimatizáciou a vám je neustále teplo. V ponuke sú dva modely a líšia sa len výkonom, vlastne dosahom hladiacej zóny. Slabší model vychladí okolie v priemere 1,2m a výkonnejší model 1,8m.

Neprehliadnite:
6 nepochybných výhod parného čistenia. Poznáte ich všetky?
Výhodou je aj to, že nič špeciálne k prevádzke nepotrebujete, iba raz za čas doliať vodu. Princíp fungovania je veľmi jednoduchý a máte pocit akoby ste sa nachádzali v blízkosti vodopádov, čo je osviežujúce najmä v horúcich dňoch. I jednoduchšie sa vám bude dýchať, lebo maximálna efektivita je, ak relatívna vlhkosť okolia nepresahuje 60%. Teda okrem schladenia vášho priestoru vám ho aj zvlhčí.

Využitie tohto malého šikovného zariadenia je široké. V kancelárii, doma, v spálni, či kdekoľvek inde. Nemusí sa jednať bezpodmienečne o uzavretý priestor. My sme si našli ešte jedno použitie. Občas položíme Homedics MyChill v blízkosti počítača, keď sa nám veľmi prehrieva pri náročnom finálnom spracovaní videa.

Keď to zhrnieme, jedná sa o jednoduchý prístroj, nevyžadujúci žiadnu údržbu a svoju úlohu plní na jednotku. To presne máme radi. Nič pretechnizované s miliónom funkcií a možnosťami nastavenia a vykonvajúci si svoje poslanie plnohodnotne.

Homedics MyChill PAC-20
comments powered by Disqus