Remington a Yutuberi: Ako byť IN a nestratiť sa v dave
2093

Remington a Yutuberi: Ako byť IN a nestratiť sa v dave

O mesiac aj niečo nám už na dvere zaklopú Vianoce a zisťujeme že ani my nemáme ešte pre blízkych darčeky, ale za to tu máme asi zatiaľ náš najkrajší ebook pre Vás. Je vytvorený s láskavou podporou značky Remington, ktorá je pojmom pre úpravu vlasov či holenia. Takisto vo vnútri nájdete aj zaujímavé rozhovori s Youtubermi, tipy, videa, infografiky.
... čítaj viac
Ebook: Revolúcia v kuchyni
1879

Ebook: Revolúcia v kuchyni

blíží se léto, s ním horké dny a naše odvěká touha je ve zdraví přežít. Když je horko, nemáme příliš hlad, netoužíme po velkých porcích jídla, ale také zapomínáme, že bychom měli dbát na stálý příjem potřebných živin, vitamínů a minerálů – těch, které tělu po zbytek roku dopřáváme bez rozmýšlení a bez ohledu na počasí. Doufáme, že jsme vám v e-booku přinesli spoustu nových informací, že čas, který jste jeho přečtením strávili, se vyplatil a že jsme vás inspirovali k nejednomu příjemnému gastronomickému experimentu.
... čítaj viac
Kávova akadémia I.
2288

Kávova akadémia I.

Káva! Extra populárny nápoj aj v našich končinách. V prvej časti našej elektronickej publikácii sa dozviete o rôznych typoch pripravovanej kávy, ako majú byť správne pripravované a určite aj pár zaujímavosti o ktorých ste určite nevedeli. Do ebooku sme zahrnuli aj alternatívne a netypické prípravy káv a ako si ich môžete aj sami pripraviť. Prajeme Vám príjemné čítanie. Ebook zadarmo k stiahnutiu nájdete nižšie v článku.
... čítaj viac
Ebook: čističky vzduchu
2617

Ebook: čističky vzduchu

Ďalší ebook plný užitočných informácií len a len pre Vás, ktorý si môžete stiahnuť do vášho počítača, mobilu alebo tabletu. Strácate sa v ponuke čističiek vzduchu, neviete ako si vybrať? V publikácií, ktorú Vám teraz prinášame nájdete informácie nie len o rôznych typoch čističiek vzduchu, o postupe ako si správnu čističku vybrať, ale aj informácie o tom pre koho je vhodná a v čom Vám môže pomôcť. Ebook taktiež obsahuje zaujímavé informácie o škodlivinách vo vzduchu a ich dopade nie len na naše zdravie. V našom ebooku taktiež nájdete aj výsledok nášho „pokusu“ s najtestovanejšou čističkou vzduchu na svete!
... čítaj viac
Ebook pre bežcov a technologické vychytávky (zadarmo)
2458

Ebook pre bežcov a technologické vychytávky (zadarmo)

Pokračujeme nami nasadenom tempe a máme tu pre Vás k stiahnutiu ďalšiu elektronickú publikáciu pre Váš počítač, mobil, tablet, či inú čítačku kníh. Tentoraz sme pre Vás pripravili ebook so zameraním pre športovcov. Nájdete v ňom aké slúchadla si pre beh vybrať, tak aby Vám nezavadzali alebo neprekážali. Okrem toho tu nájdete kompletný prehľad sporttesterov TomTom. Ako ich využiť na maximum, či pred zrakmi verejnosti skryté tipy a triky. Tak, nech sa vám páči, môžete sťahovať vo vnútri článku a príjemne čítanie.
... čítaj viac
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >