PARNÉ ČISTENIE: Najúčinnejší spôsob údržby domácnosti
2182

PARNÉ ČISTENIE: Najúčinnejší spôsob údržby domácnosti

Hľadáte pomocníka, ktorý Vám uľahčí upratovanie? Počuli ste už o parných čističoch, ale myslíte si, že ich nemôžete použiť pretože máte drevené podlahy? Vyvedieme Vás z omylu. Prečo Vám parné čističe zjednodušia upratovanie domácnosti, kde všade ich môžete využiť, ako fungujú, prečo by ich mala mať každá domácnosť, v ktorej žijú alergici a tiež o mýtoch, ktoré sa o parnom čistení šíria svetom sa dozviete v našom ebooku.
... čítaj viac
Filtračné konvice Laica: Poradíme ako na zdravé pitie
3475

Filtračné konvice Laica: Poradíme ako na zdravé pitie

Voda je bezpochyby najdôležitejšou tekutinou pre náš organizmus, a práve preto je častým predmetom vedeckého skúmania. Tak ako sa menia trendy v našom životnom štýle a storočiami si ľudstvo prechádza rôznymi obdobiami, menia sa aj názory na dôležitosť pitného režimu. Dnes medzi odborníkmi prevláda názor, že čistá voda, je to najlepšie čo môžete dopriať svojmu organizmu. Prečo to tak je? Akú vodu pijeme, na čo by sme si mali dať pozor a zopár perličiek z minulosti si môžete prečítať v našom ebooku.
... čítaj viac
Ebook: Čističky vzduchu
3867

Ebook: Čističky vzduchu

Alergie, senné nádchy , vírusy a baktérie – samé nástrahy, ktoré na nás číhajú vo vzduchu a neúnavne útočia na naše zdravie. Veda a technika ale idú vpred rýchlosťou blesku a dnes už na trhu nájdeme viacero pomocníkov, vďaka ktorým budú môcť aj ľudia s dýchacími problémami žiť opäť plnohodnotne. Ako sa rozrientovať v jednotlivých technológiách, aké majú výhody, podľa čoho si vyberať a odpovede na najčastejšie otázky Vám prináša nás Ebook : Čistička vzduchu – ktorú a prečo?
... čítaj viac
Škodlivé látky ve vzduchu
3633

Škodlivé látky ve vzduchu

Témata jako zdravá životospráva, aktivní životní styl a různé způsoby posilňování imunity na nás v současné době vyskakují z každého média nebo sociální sítě. Rozhodně se v tomto směru svět hýbe správným směrem a je určitě pozitivní, že parky se v České a Slovenské republice naplnily běžci, bruslaři a i ve fitness centrech potkáte dnes daleko více lidí než před pár lety.
... čítaj viac
Ebook: Ty sluchátka nevytřepeš
4523

Ebook: Ty sluchátka nevytřepeš

Vzhledem k tomu, že klasická sluchátka při sportu většinou vypadávají, zamotávají se a připravují nám jednu horkou chvilku za druhou, jistě nám dáte za pravdu, že skloubit tyto dvě aktivity představuje poměrně tvrdý oříšek. Ale jak již sám název našeho e-booku napovídá, na jeho stránky jsme pro vás připravili podrobný přehled sluchátek, která zůstanou na svém místě i během sportovní aktivity. Následující řádky jsou proto věnovány americké značce Yurbuds by JBL, jež tento rok přišla do Evropy s úžasnými sluchátky, která byla původně určena pouze pro sportovce, parkouristy, triatlonisty a běžce. V našich končinách ale nakonec tato sluchátka zaznamenala věhlas díky známým youtuberům, kteří se snažili dokázat, že jsou to „sluchátka, která nevytřepeš“.
... čítaj viac
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >