6 dôvodov prečo si kúpiť čističku vzduchu AirFree

6 dôvodov prečo si kúpiť čističku vzduchu AirFree

Jarné a jesenné mesiace sú obdobím vírusových a bakteriálnych ochorení, ktoré každoročne postihnú viac ako 10% populácie. Určite súhlasíte, že skončiť na Vianoce či krásne slnečné dni s nádchou a kašľom nie je nič príjemné. Preto sú potrebné preventívne opatrenia, ktoré vás efektívne ochránia. Skvelou prevenciou je určite očista a naštartovanie imunitného systému, ktoré môžeme dosiahnuť správnou a vyváženou stravou a aktívnym spôsobom života, no dôležité je aj prostredie, v ktorom sa väčšinu času nachádzame a ktoré by sme malo byť takpovediac zdravé. Splnenie poslednej menovanej podmienky však v súčasnej pretechnizovanej dobe nie je úplne najjednoduchšie. Bohužiaľ, čistému prostrediu a vdychovanému vzduchu nepridáva ani obmedzené vetranie, s ktorým je neodmysliteľne spojená minimálna cirkulácia kyslíka v interiéri, kde sa medzi sebou baktérie a vírusy neustále množia a prenášajú z jedného človeka na druhého. A v neposlednom rade musíme spomenúť aj prechladnutia a choroby v škôlkach či školách, ktoré milé deti nevedomky vpustia do vášho príbytku. Ako týmto nepríjemnostiam predchádzať? Odpoveďou môžu byť čističky vzduchu Airfree!
Airfree

1. AIRFREE je jedna z najtestovanejších čističiek – sterilizátorov vzduchu na svete.
Airfree má 27 úspešných testov v certifikovaných laboratóriách na štyroch kontinentoch. Všetky testovacie „laboratóriá“ svorne potvrdzujú jej efektívnu účinnosť pri likvidácii rôznych druhov vírusov (napr. H1N1 – vtáčia chrípka alebo EV71 – enterovírus), baktérií, ale aj alergénov ako sú pele, spory plesní, spory húb, roztoče, kvasinky, srsť domácich zvierat (jemné častice) atď. Účinná je aj pri znižovaní zápachu.

2. Široké spektrum využitia: AirFree môžete použiť nielen doma, ale taktiež v kancelárii, v škôlkach, nemocniciach, ambulanciách, čakárňach, knižniciach, reštauráciách, hoteloch, zariadeniach pre seniorov, archívoch, skladoch alebo kdekoľvek inde, kde je čistý vzduch nutnosťou.

3. Nízke náklady: Napriek tomu, že obstaranie Airfree čističky vzduchu nepatrí medzi zanedbateľné položky, jej samotná prevádzka vás vyjde na neuveriteľných 8 centov denne! Na rozdiel od iných,  nepotrebuje naviac žiadny spotrebný materiál (žinky, tekutiny, chemické prípravky, batérie, filtre a pod.). Jej prevádzka je už potom prakticky úplne zadarmo.

Neprehliadnite:
Všetko o Airfree
4. Airfree® je najkomplexnejšia čistička – sterilizátor vzduchu určená na elimináciu patogénov (baktérie, vírusy) a alergénov,  ktoré sú prúdením vzduchu hnané do jej vyhriateho keramického jadra. 99% alergénov je organického pôvodu a preto sú sterilizátory AIRFREE obzvlášť vhodné pre alergikov. Fungujú však aj ako prevencia proti ochoreniami vírusového a bakteriálneho pôvodu. AIRFREE je však sterilizátor vzduchu a preto neodstraňuje anorganické častice nachádzajúce sa vo vzduchu.

5. Čistička a sterilizátor vzduchu. Svetový unikát v oblasti čistenia vzduchu.
Jadro čističiek vzduchu Airfree tvorí celosvetovo unikátna, patentovaná, termodynamická technológia TSS. Táto technológia funguje na princípe nasávania kontaminovaného vzduchu prostredníctvom konvenčného prúdenia do keramického jadra čističky s teplotou 200°C. Vďaka tomuto procesu čistička vzduchu Airfree zničí až 99% všetkých mikroorganizmov a alergénov vrátane baktérií, vírusov, spór plesní, roztočov, ale aj peľov, ktoré každoročne potrápia nemalé percento alergikov.

6. Bezúdržbová prevádzka: Vnútri čističiek vzduchu prebiehajú procesy na mikroskopickej úrovni, takže nie je potrebné ich čistenie či akákoľvek pravidelná údržba. Technológia čističiek – sterilizátorov Airfree si nevyžaduje žiadnu výmenu filtrov.

Na akom princípe AirFree funguje?
Princíp fungovania týchto čističiek je naozaj dômyselný a postavený na fyzikálnom princípe konvencie, ktorý pracuje so sálaním tepla a kvalitnými materiálmi (keramické jadro), ktoré sú súčasťou čističky. Vďaka termodynamickej technológii TSS sú mikroskopické častice ako peľ, alergény a ďalšie látky jednoducho spálené práve v tomto keramickom jadre, ktorého teplota dosahuje 200 ° C, čo zabezpečuje 99% sterility. Organické látky sú pri vysokej teplote degradované na zdraviu neškodné základne produkty O, N a C ( kyslík, dusík a uhlík).

Neprehliadnite:
Čističky vzduchu Airfree majú predpoklad ničiť obávané korona vírusy
Airfree

Aké sú skúsenosti tých, ktorí už AirFree používajú?
„Čistička ma nadchla krásnym dizajnom a tým, že je veľmi tichá, vzduch v miestnosti bol navyše krásne svieži."

Testerka z portálu Ženysro.cz
„Pred tým, než sme si kúpili Airfree, brával syn antibiotika minimálne dvakrát ročne na zápaly dýchacích ciest. Teraz, aj keď ochorie, je do troch dní zasa úplne fit. A hlavne posledné tri roky, teda od svojich 10 rokov, vôbec nebral antibiotiká.“

Viktor Bódi – jeden z prvých majiteľov čističky AirFree na Slovensku
„Miestnosť je svieža. Pozorujem aj zlepšenie pleti (trpím ľahkým akné). Hodnotím tento výrobok veľmi pozitívne. Cena zodpovedá kvalite.“

Na čo sa pred kúpou čističky – sterilizátora vzduchu zamerať?
Ak ste dospeli k názoru, že je obstaranie čističky do domácnosti správnou voľbou, máme pre vás niekoľko tipov, na čo sa pred samotnou kúpou zamerať. Na našom trhu, pochopiteľne, existujú aj ďalší výrobcovia a predajcovia čističiek, preto môže byť ťažšie zorientovať sa v jednotlivých produktoch a ponukách. Držte sa týchto praktických rád a pri výbere nešliapnete vedľa:

Neprehliadnite:
Čističky vzduchu ako prevencia proti ochoreniam – naozaj fungujú?
1. Plocha miestnosti a objem vzduchu: Účinok čističky vzduchu závisí najmä od plochy miestnosti a objemu vzduchu, s ktorým bude „pracovať“. Vyberajte si model, ktorý plochou alebo objemom aspoň mierne prevyšuje vašu miestnosť. Pri väčšej ploche, než na akú je určená, bude proporčne klesať účinnosť, prípadne bude proces čistenia trvať dlhšie.

2. Priechodnosť miestnosti: Ak zaobstaráte čističku do predsiene alebo obývacej izby, bude mať ťažšiu úlohu, než pri prevádzke v spálni. Preto sa zamerajte na výkon čističky a vsádzajte iba na známe a overené produkty.

3. Technológia čistenia: Zbytočne neutrácajte za tie najlacnejšie produkty, ktoré spravidla nebývajú tak účinné ako ich drahšie varianty. Radšej stavte na osvedčené značky a technológie čistenia, ktoré pracujú s princípom sterilizácie.

4. Účel: Mali by ste si definovať aké máme problémy a aký problém vám má pomôcť vyriešiť. Pokiaľ máte v rodine alergika, nechcete, aby sa vám v domácnosti množili plesne alebo chcete eliminovať šírenie vírusových či bakteriálnych ochorení, potom je AIFREE čistička – sterilizátor vzduchu to ideálne riešenie pre vás!

5. Aké nečistoty dokáže čistička eliminovať: Vyberajte skôr tie čističky, ktoré si hravo poradia nielen s vírusmi a baktériami, ale aj rozmanitými alergénmi, peľmi, roztočmi, plesňami a ďalšími organizmami, ktoré vám zbytočne strpčujú život.

6. Dizajn výrobku: Áno, aj dizajn je v tomto prípade dôležitý. Preto sa oplatí staviť na taký výrobok, ktorý skvele zapadne do konceptu vašej domácnosti.

7. Údržba: Stála účinnosť AIRFREE bez nutnosti ďalších nákupov filtrov či náplní je tiež významný faktor, ktorý by ste mali zohľadniť pri vašom rozhodovaní. Mechanické HEPA čističky zanášaním filtrov významne strácajú na účinnosti a výkone. AIRFREE si zachováva počas celej doby rovnakú účinnosť a výkon!

Ponuku čističiek AirFree, podľa vašich potrieb nájdete v ponukách e-shopov a veľkých predajní elektroniky.
comments powered by Disqus