8 žien dostalo možnosť vyskúšať čističku vzduchu Airfree: ako dopadlo testovanie?

8 žien dostalo možnosť vyskúšať čističku vzduchu Airfree: ako dopadlo testovanie?

O tom, že dnes žijeme v modernej a uponáhľanej dobe, nemusíme zdĺhavo polemizovať. Veľa z nás pendluje medzi prácou a domovom, kde po celodennom zhone a strese padne únavou do postele. Povinnosti striedajú občasné radosti a snaha urvať si pre seba aspoň trošku toho voľného času. Počas víkendu či voľna v práci vyrážame na chatu, k vode či na hory, kde sa nemôžeme nabažiť čerstvého vzduchu a panensky čistej prírody. A pretože sa na nás zo všetkých strán valia informácie o zhoršujúcej sa kvalite životného prostredia a ovzdušia, hľadáme spôsoby, ako na čerstvom vzduchu stráviť pokiaľ možno čo najviac voľného času. Viete ale, že existujú možnosti, ako si taký čistý vzduch „vyrobiť“ priamo u seba doma? 8 náhodne vybraných testeriek z portálu Ženysro.cz sa o tom mohli presvedčiť počas mesačného testovania modernej čističky Airfree. Ako testovanie dopadlo? Poďme sa spoločne pozrieť!
Airfree vyhlásila vojnu alergénom, vírusom a baktériám. Hneď niekoľko testeriek sa s nami podelilo o problémy s plesňou vo vnútri bytu. Aj napriek dôkladnému mechanickému odstráneniu sa pleseň opakovane objavovala. Či už za tento jav mohlo nedostatočné vetranie, vysoká vlhkosť v miestnosti, alebo zle zaizolovaná fasáda domu či nekvalitne tesniace okná, zhruba po mesiaci používania zaznamenali mnohé z nich výrazné zlepšenie. Pleseň sa v tomto prípade prestala šíriť do okolia, čo môžeme jednoznačne pripísať práve schopnostiam Airfree. Pretože testovanie prebiehalo v období peľov a rozpuku alergickej sezóny, niekoľko testeriek sa nám pochválilo, že prejavy ich alergických reakcií boli počas testovania značne potlačené.

AirFree

Jedna zo žien, ktorá Airfree testovala, nám opísala: „Čistička ma nadchla krásnym designom a tým, že je veľmi tichá. Vzduch v miestnosti bol navyše krásne svieži.“ A svieži vzduch vo svojich poznatkoch zmieňuje aj testerka Leonisias, ktorá jedným dychom dodáva: „Miestnosť je svieža. Pozorujem aj zlepšenie pleti (trpím ľahkým akné). Hodnotím tento výrobok veľmi pozitívne. Cena odpovedá kvalite“.

A to je len malý úryvok z toho, ako tieto ženy popísali svoj dojem z čističiek AirFree! Všetky testerky sa o svojich skúsenostiach s touto čističkou vzduchu rozhovorili v tomto článku, kde si môžete prečítať viac konkrétnych poznatkov, ktoré by vás mohli zaujímať.

Neprehliadnite:
Čističky vzduchu ako prevencia proti ochoreniam – naozaj fungujú?
Čo ďalšie si naše testerky nemohli vynachváliť?
Drvivú väčšinu testeriek veľmi milo prekvapil tichý chod čističky, rovnako ako skutočnosť, že k jej prevádzke nie je nutné používať žiadne výmenné filtre. Takmer všetky testerky si ďalej veľmi pochvaľovali vzhľad a dizajn tohto praktického domáceho spoločníka. Okrem tohto nezabudli pochváliť tiež ľahké sprevádzkovanie, ktoré spočíva v jednoduchom zapojení do elektrickej siete. Následne už čistička pracuje ako má.

AirFree

Svietiaca kontrolka testerkám vadila
Jednou z vecí, s ktorou sa naše testerky tak úplne nemohli zžiť, bola drobná zelená svietiaca kontrolka upozorňujúca na skutočnosť, že čistička je v prevádzke. Pre niektoré z nich teda bolo nemysliteľné, aby nechali prístroj zapnutý počas noci v spálni či v detskej izbičke. Niektoré ženy však nenápadnú kontrolku ocenili a čističku umiestnili do detskej izby, kde zaspávalo ich bojazlivé dieťatko, ktoré sa boji tmy. Namiesto lampičky tak postačovala čistička, ktorá razom plnila dve funkcie zároveň!

Výrobca AirFree však tento poznatok vzal do úvahy a pri výrobe nových modelov tento produkt inovoval. V nových modelových radách je možné svetielko vypínať, čím odstránil aj tento predošlý malý rušivý element. Teraz si už môžete svietiacu kontrolku na čističke regulovať podľa vášho uváženia.

Airfree v akcii!
Zaujíma vás, ako vlastne čistička vzduchu Airfree funguje? Fungovanie prístroja je veľmi jednoduché a vychádza z pradávnych rád a múdrosti našich babičiek a prababičiek. Vzduch je sterilizovaný za pomoci vysokých teplôt (200 ° C) a zničených je v ňom až 99% všetkých mikroorganizmov. Čističky s patentovanou technológiou Airfree však zvládnu redukovať tiež ozón. Do miestnosti sa tak dostáva len vyčistený a sterilizovaný vzduch, zbavený všetkých alergénov (peľov, sporov plesní, roztočov...) a patogénov (vírusov a baktérií) šírených vzduchom. Viac informácií o týchto čističkách sa dozviete v tomto článku. Celú „rodinu Airfree“ si potom môžete prezrieť v našom e-shope.
comments powered by Disqus