Airfree vzduch nielen čistí, ale aj sterilizuje. A ďalšie výhody pre vaše zdravie.

Airfree vzduch nielen čistí, ale aj sterilizuje. A ďalšie výhody pre vaše zdravie.

Zamysleli ste sa už niekedy nad dôležitosťou čističiek vzduchu? Ako a s čím nám pomáhajú a prečo dnes majú v domácnostiach, kanceláriách a iných verejnoprávnych inštitúciách také dôležité zastúpenie? Čističiek vzduchu je na trhu mnoho. Odlišujú sa však technológiou čistenia. Jednotlivé druhy čističiek vzduchu a využívané technológie nájdete v nasledujúcej tabuľke:
Výhody AirFree

Základným predpokladom čističiek vzduchu je filter, ktorý zachytáva nečistoty nachádzajúce sa v miestnosti. Každý filter sa však raz opotrebuje a treba ho vymeniť. Náklady na prevádzku sa zvyšujú a z ekologického hľadiska to tiež nie je najšťastnejšie riešenie. Niektoré z nich dokonca produkujú ozón ako vedľajší efekt. Našťastie, technický pokrok je nezastaviteľný a na trhu dnes máme aj čističku vzduchu s TSS technológiou, ktorá využíva termodynamický sterilizačný systém. Ten funguje na princípe ohrievania vzduchu na 200ºC, čo zabezpečí likvidáciu nežiadúcich mikroorganizmov, baktérií, plesní vrátane ostatných alergénov a dokonca aj vírusov s účinnosťou až 99,99%. Vďaka tomu ju môžeme pokojne nazvať aj sterilizátorom. Termodynamické jadro však nie je jedinou výhodou čističky / sterilizátora vzduchu Airfree- je toho omnoho viac:

1. Je bezúdržbová- Airfree neobsahuje žiadne filtre ani vymeniteľné časti
2. Spája funkčnosť a dizajn- moderný dizajn a funkčnosť prispôsobená požiadavkám tejto doby z nej robí výnimočný interiérový doplnok
3. Je úplne tichá- Airfree neobsahuje žiadne ventilátory ani turbíny
4. Má nízku spotrebu energie- využíva menej energie ako 60 W žiarovka
5. Je ekologická- nepotrebuje žiadnu údržbu, náhradné diely a neprodukuje ozón ani iné vedľajšie produkty
6. Je malá a prenosná- mobilnosť Airfree je jednou z kľúčových vlastností. Čistý vzduch tak môžete mať vždy „so sebou“

A zopár ďalších výhod:

Neprehliadnite:
Všetko o Airfree
Výhody AirFree
comments powered by Disqus