Big Style podľa Remingtonu: objem a vlny vás učinia neprehliadnuteľnou

Big Style podľa Remingtonu: objem a vlny vás učinia neprehliadnuteľnou

Všetci asi vieme, že šaty robia človeka, nie každý si je však vedomý toho, že o účese to platí nie menej. V móde sú vlny a perfektne vyfúkané účesy, ktoré sa ale nedajú dosiahnuť s akýmkoľvek fénom či obyčajnou kulmou, ktorú ste si kúpili pred rokmi vo výpredaji. Viete, kto vie, čo vlasy každej druhej dámy potrebujú? Je to moderná technológia Big Style.
Vytvorte dokonalý účes s kulmofénom
     Úplnou špičkou medzi modernými kulmofénmi,  pomocou ktorého si vytvoríte účes, za ktorý by sa nemusela hanbiť  ani kráľovná krásy, sú mimo iné Remington Styler so samo držiacimi natáčkami Big Style Air pre jednoduché vytvorenie vĺn a objemu. Natáčok je celkom 15 – 3x5 z každej veľkosti (30 mm, 38 mm a 50 mm). Za krátku dobu môžete veľmi ľahko získať dokonalý účes a príjemne vás prekvapí aj ľahká manipulácia, vďaka ktorej sa príprava účesu zmení v zábavu. A ako na to?

Remington AS7055

     Na hrot styleru nasuňte natáčku vami zvolenej veľkosti, natočte na ňu prameň vlasov a pripevnite. Pomocou styleru zvnútra vlnu vysušte, získa tak tvar, ktorý bude držať. Pre väčší objem odporúčame použiť väčšie natáčky na temene hlavy a menšie natáčky v miestach, kde si prajete mať vlny a lokne. Natáčku nechajte pracovať 15 minút a potom ju zložte. Za zmienku stojí aj funkcia studenej vlny, ktorú styler tiež ponúka a ktorá účes dokonale zafixuje.

Remington AS7055

     Každú dámu poteší aj pekné, ľahké a prenosné balenie, v ktorom si môže kulmofén vziať trebárs aj na dovolenku a na hotelovom večierku byť za levicu salóna. V balení nájdete mimo iné tiež koncentrátor pre vysušenie vlasov a 50 mm termálnu kefu.

Neprehliadnite:
Otázky a odpovede k AirFree čističkám vzduchu
Doplňte svoju výbavu o poriadne natáčky
     Pokiaľ naozaj  milujete vlny a nechcete sa uspokojiť len tak s niečím, nemala by vo vašej výbave chýbať sada 20 zamatovo jemných natáčok plnených voskom, ktorý dlhšie udrží teplo a pomôže vám vytvoriť taký účes, z ktorého nikto nebude môcť spustiť zrak. Celkom 4 malé, 10 stredných a 6 veľkých ionizovaných natáčok nedovolí vlasom sebe menšie kučeravenie, báť už sa nemusíte ani drobných popálenín – jednoduché použitie zaisťujú studené konce natáčok. V jednoduchosti je sila. Súčasťou sady Remington KF20i je aj 20 farebne odlišných pinet, každý vlas teda môžete zachytiť podľa svojich predstav.

Remington AS7055

     Vyzerať krásne až dokonale a byť hviezdou ulíc, kancelárií aj večierkov nie je nijak zložité, keď viete, koho prizvať k tvorbe perfektného účesu na pomoc. Svojou krásou a eleganciou môže oslniť každá žena! A Remington vie, ako na to.
comments powered by Disqus