Dokonale suché  a hebké vlasy vďaka fénu REVLON SALON 360 ° SURROUND HAIR DRYER

Dokonale suché a hebké vlasy vďaka fénu REVLON SALON 360 ° SURROUND HAIR DRYER

Máte jemné, lámavé, štiepiace sa vlasy? Tak čítajte určite ďalej! Ja sama mám naozaj veľmi jemné, štiepiace sa vlasy pod ramena. Klasických fénov už som mala v ruke veľa. Vlasy vždy veľmi presušené, elektrizujúce a celkovo nepôsobili zdravo. A tak som hľadala niečo nové, vďaka čomu moje vlasy budú vyzerať zdravšie. Vďaka REVLON sa situácia zmenila a ja som nadšená.
Ja mám s vlasmi celkovo problém. Keď som bola malá, pamätám si, ako so mnou šli rodičia ku kaderníčke. Nechali ma ostrihať ako na chlapca. Do dnešného dňa mám pred očami ako som potom doma plakala, že chcem mať dlhé vlasy. Všade okolo mňa boli dievčatká s krásnymi a dlhými vlasmi a ja som vyzerala ako chlapec. Vlasy mi rástli veľmi pomaly a rodičia si mysleli, že keď ma nechajú ostrihať, vlasy mi budú rásť rýchlejšie, no urobiť toto malému dievčaťu... Asi si dokážete predstaviť tie pocity. Od tej doby som už nikdy nešla ku kaderníčke. Nikdy som neverila, že mi naozaj odstrihnú len ten 1 cm, ktorého som sa bola ochotná vzdať. Takže si doma občas, len tak sporadicky- 2x do roka, prestrihám vlasy sama a som spokojná. Na farbenie vlasov som párkrát ku kaderníčke zašla, ale nikdy to nebolo podľa mojich predstáv. Farba vo finále šialená. Tiež neznášam mať zaklonenú hlavu pri umývaní a následné drastické česanie a fénovanie nekvalitnými pomôckami.

Revlon RVDR5206

Teraz sa mi dostal do rúk fén značky REVLON. Je to pre mňa úplná novinka, nikdy som nič podobné nevidela. V prvom rade ma milo prekvapil dizajn. Fén má sýto čiernu farbu. Ja mám celkovo rada čierne produkty. Aspoň nie je tak vidno, keď sa zašpinia. Pri bielej farbe je to už horšie. Určite to všetci poznáte. Jednoducho sa zapojí do zásuvky a potom si môžeme zvoliť, akú chceme rýchlosť a teplotu. Na výber máme dve rýchlosti, tri teplotné stupne a navyše tlačidlo studeného vzduchu. Ja som si zvolila najvyššiu rýchlosť a strednú teplotu. Pre mňa je to taká zlatá stredná cesta.

S týmto fénom si môžeme vlasy vysušiť hneď dvoma spôsobmi. Buď klasickým spôsobom HORIZONTÁLNY REŽIM – funguje ako fény z môjho detstva. Nikdy sme doma iný nemali a mne, samozrejme, tiež nemohol doma chýbať. Jednoducho si vysuším vlasy tak, ako som zvyknutá.

Neprehliadnite:
Legendárne značky - Revlon - časť 9
Revlon RVDR5206

Alebo druhým spôsobom VERTIKÁLNY REŽIM - akože WAU, to vôbec nepoznám. Pripadám si ako Alica v krajine zázrakov. Vlasy mám oveľa rýchlejšie suché. Na tomto spôsobe sa mi páči, že vlasy suší z oboch strán (zozadu aj spredu) rovnakou rýchlosťou súmerne. Takto zachytí oveľa väčšiu plochu vlasov pri sušení. Navyše mi vlasy nekrepatí, tak ako pri bežnom sušení.

Ja teraz kombinujem oba spôsoby. Vertikálny režim - pekne prameň po prameni. A horizontálny režim – na dosušenie vlasov pri korienkoch. A viete čo? Mám dojem, že sa mi vlasy oveľa viac lesknú. Majú úplne iný vzhľad, ako pri fénovaní s klasickým fénom. Tento fén sa môže hrdo pochváliť aj ionizačnou technológiou. Vďaka tomu sú vlasy príjemnejšie na dotyk, hladšie a pôsobia zdravším dojmom. Často mám chuť, si vlasy nechať samovoľne vyschnúť. Ale vadí mi potom celý mokrý chrbát a ramená, posteľ. Určite to dámy poznáte. Keď si vlasy vysuším klasickým fénom, často sa lámu a nepôsobia takým dojmom ako by som si priala.

Na záver by som týmto chcela všetkým tento fén odporučiť. Samotná ionizačná technológia ma veľmi prekvapila. Vďaka nej je fén vhodný aj pre ľudí, čo bojujú s vysokou lámavosťou vlasov. Naviac sa doba sušenia skracuje až o polovicu. Normálne som si vždy vlasy sušila cca 10 minút a teraz iba 5 minút! Ja som veľmi spokojná.

Revlon RVDR5206

Zopár informácií o značke REVLON
Túto značku založili, v USA- roku 1932, bratia Charles a Joseph Revson. Ich cieľom bolo medzi ľudí vniesť krásu, zábavu, vzrušenie i fantáziu. Názov značky REVLON vznikol kombináciou priezviska zakladateľov a začiatku priezviska ich hlavného chemika Charlesa R. Lachman. Na úplnom začiatku ponúkali iba jeden produkt a tým bol lak na nechty. Postupne sortiment rozšírili o rúže a parfémy. Prvý parfém niesol názov Jontue a vznikol v roku 1973. Od 70. rokov minulého storočia už spoločnosť REVLON patrila medzi veľmi úspešné značky. Spokojných zákazníkov nájdeme po celom svete. U nás je táto značka známa hlavne pre dokonalú starostlivosť o vlasy. Ako sa hovorí, postará sa o vaše vlasy od korienkov až po končeky.

Neprehliadnite:
Svetoznámy REVLON prichádza na Slovenský a Český trh aj s prístrojmi Revlon pre starostlivosť o vlasy a pleť
Ak vás zaujíma niečo, čo ste sa v tomto článku nedozvedeli, neváhajte mi napísať na môj insta profil mama_dvou_princeznicek. Rada na všetko odpoviem.
comments powered by Disqus