Filtračná fľaša Flow’n go: chutná, čistá a zdravá voda kdekoľvek potrebujete

Filtračná fľaša Flow’n go: chutná, čistá a zdravá voda kdekoľvek potrebujete

Všetci to poznáme. Kvalita vody sa mení nielen v závislosti od regiónov, ale aj od lokálnych podmienok. Niekde nám z kohútika tečie kvalitnejšia voda, no inokedy by mohla byť predsa len chutnejšia. Ak vám prekáža typický chlórový zápach alebo iné vlastnosti, ktoré má upravená kohútiková voda, nemusí byť vašou druhou voľbou hneď tá balená. Rýchle, efektívne a ekologické riešenie prináša filtračná kanvica, alebo novinka v podobe inovatívnej filtračnej fľaše Flow’n go.
Čistá, chutná a mineralizovaná voda
O koncepte filtračných kanvíc ste už určite počuli. Dômyselné zariadenie s aktívnym uhlíkovým filtrom dokáže zbaviť vodu nepríjemného chlórového zápachu, zafarbenia, sirovodíka a ďalších vedľajších produktov chlórovania. V klasickej filtračnej kanvici je voda prefiltrovaná v priebehu niekoľkých minút.

Zaujímavou alternatívou je však novinka talianskeho výrobcu LAICA, ktorý sa môže pochváliť mnohými skúsenosťami a inovatívnymi výrobkami, ktoré šetria nielen naše peňaženky, ale aj životné prostredie. Najnovším prírastkom do „LAICA rodiny“ je filtračná fľaša Flow’n go, ktorá zvládne prefiltrovať vodu prakticky okamžite. Litrovú fľašu si tak môžete jednoducho vziať so sebou do práce, na poradu alebo ju naaranžovať na slávnostne prestretý stôl.

Súčasťou inovatívnej filtračnej fľaše je prírodný uhlíkový filter FAST DISK, ktorý zvládne eliminovať chlór vo vode, vylepšiť jej chuť a zároveň zachovať minerály, ktoré sa v nej bežne vyskytujú. Tieto minerály sú nevyhnutné pre správne fungovanie ľudského organizmu.

Neprehliadnite:
FlOW‘N GO: zdravá voda v štýlovom šate
Laica

Pýtate sa, prečo sú minerály v pitnej vode také dôležité? Ich nedostatok v našom tele preukázateľne zvyšuje riziko vzniku kardiovaskulárnych ochorení a ďalších komplikácií. Náš organizmus, ktorý je každodenne zásobený nadbytočným množstvom solí, potrebuje tieto látky z tela dostatočne vylúčiť, k čomu napomáhajú práve minerály obsiahnuté v pitnej vode. Za optimálne množstvo sa pokladá od 200 do 500 mg rozpustených látok na jeden liter vody.

Zhovievavá k prírode aj k našim peňaženkám
Inovatívne filtračné zariadenie, ktoré ide ruka v ruke s modernou dobou, bolo navrhnuté s dôrazom na elimináciu plastových fliaš, ktoré sa v posledných rokoch stali globálnym problémom s katastrofickými dopadmi na životné prostredie. Filtračná fľaša Flow’n go je zároveň vyrobená zo zdravotne nezávadného potravinárskeho plastu, BPA FREE, takže sa nemusíte obávať uvoľňovania kontroverzného bisfenolu A, ktorý sa v minulosti ukázal ako škodlivý pre ľudský organizmus.

Laica

Ďalšou prednosťou filtračnej fľaše Flow’n go je nepochybne jej elegantný a nadčasový dizajn, ktorý je pre výrobcu LAICA typický. Fľaša prispieva k pravidelnému pitnému režimu a zároveň plní funkciu štýlového doplnku na pracovných poradách, konferenciách, v domácnosti či pri romantickej večeri vo dvojici. Chutná a zdravá voda je naviac dostupná kdekoľvek bez potreby nosenia ťažkých a neekologických plastových fliaš. Nesmieme však zabudnúť ani na vychytávku v podobe možnosti nastavenia času výmeny uhlíkového filtra, ktorým táto filtračná fľaša disponuje.

Filtračná fľaša Flow’n go čoskoro privíta ďalšieho zástupcu rodiny LAICA. Sledujte náš magazín, v ktorom vám postupne predstavíme ďalšie inovatívne fľaše s QR kódom a nadčasovým dizajnom.
comments powered by Disqus