Filtračnú športovú fľašu „My Laica“ už nepustíte z ruky. Pozrite sa, prečo...

Filtračnú športovú fľašu „My Laica“ už nepustíte z ruky. Pozrite sa, prečo...

Tak dobre, možno sme si pri názve tohto článku trošku uleteli a novú filtračnú fľašu „My Laica“ pustíte z ruky, keď budete dvíhať činky, alebo robiť kliky, no po tomto výkone bude prvou vecou, po ktorej siahnete... ste zvedaví, prečo? Tak čítajte ďalej.
Športová fľaša MyLaica

„My Laica“ sa stará o vaše zdravie
Filtračná športová fľaša „My Laica“ patrí do rodiny filtračných zariadení Flow’n go. To znamená, že vodu filtruje vďaka filtru FAST-DISK. Tento malý a nenápadný filter vložený do vrchnáka fľaše filtruje vodu prostredníctvom uhlíkových vlákien, ktoré tvoria jeho základ. Určite ste už počuli o sile prírodného uhlíka na detoxikáciu nielen vody, ale aj ľudského organizmu. Okrem detoxikácie má však zázračnú schopnosť zbaviť vodu škodlivých látok, hlavne nechutného chlóru a pritom vo vode uchovať všetky minerály potrebné pre správne fungovanie nášho organizmu. To znamená, že fľašu „My Laica“ využijete všade tam, kde si nie ste istí kvalitou kohútikovej vody (napr. v posilňovni) alebo na cestách, keď chcete mať so sebou vlastnú vodu, na ktorú ste zvyknutí. O tom, že kvalitná čistá voda je to najlepšie, čo môžete svojmu telu poskytnúť, sa snáď nemusíme ani rozpisovať. Vďaka filtračnej fľaši vždy viete, čo pijete, máte pod kontrolou teplotu a chuť vody, regulujete škodliviny a zachovávate potrebné minerály. Pre športovcov ako stvorené! Čo poviete?

Riešenie pre ešte lepší výkon
Samotná fľaša je navrhnutá tak, aby vyhovovala rýchlemu a dynamickému životnému štýlu dnešných ľudí. To znamená:
1. Poskytuje okamžitú filtráciu bezprostredne pri nalievaní. Na prefiltrovanú vodu teda nie je potrebné čakať a piť môžete okamžite.
2. Regulovaný prietok vody vytekajúcej z tzv. „náustka“ zabezpečí plynulé vytekanie bez nutnosti satia. To zabezpečuje maximálnu hygienu, nakoľko náustka sa nemusíte ani dotknúť.
3. Rozmer fľaše je praktický a materiál nárazuvzdorný.
4. Hermeticky uzatvárateľný vrchnák neprepustí žiaden vzduch a ani kvapku vody. Preto je fľaša vhodná na uloženie v cestovnej, športovej taške či kabelke.

Aplikácia, na ktorú sa môžete spoľahnúť
K filtračnej športovej fľaši neodmysliteľne patrí aj smart aplikácia „Laica wellness“. Ak ste aj vy milovníkom smart domácností a chytrých riešení, táto vychytávka bude niečo pre vás. Spolu s filtrom FAST-DISK vytvorila Laica aj mobilnú aplikáciu, ktorá vám umožní pridať konkrétne zariadenie a zabudnúť na starosti s výmenou filtra. V praxi to vyzerá nasledovne:

Neprehliadnite:
10 najúčinnejších inhalačných roztokov, ktoré si pripravíte z bežne dostupných surovín
Športová fľaša MyLaica

Ak sa vám podarilo úspešne pridať vašu novú filtračnú športovú fľašu do aplikácie a zaznamenali ste si dátum vloženia filtra, môžete jeho výmenu pokojne pustiť z hlavy. Aplikácia vás na ňu upozorní a vy sa môžete pokojne sústrediť na svoje aktivity.

Fľaša, ktorú neprehliadnete
Nerezová filtračná športová fľaša „My Laica“ vstúpila na trh v dvoch dizajnových líniách:
1. Nerezové prevedenie s neónovými silikónovými úchytkami zelenej, ružovej a modrej farby.
2. Matné prevedenie v troch celoplošných farebných variantoch: tyrkysová, červená a béžová

Športová fľaša MyLaica

Športová fľaša MyLaica

Dizajn filtračných fliaš „My Laica“ je navrhnutý tak, aby dokonale padli do ruky, boli dostatočne pevné a silné pre potreby športovcov, aby sa nevylievali a boli bezpečné. Môžeme konštatovať, že tento funkčný dizajn považujeme za jeden z významných posunov v produktoch značky Laica. A aby toho nebolo málo, koncom roka 2020 privítame aj sériu nových filtračných športových fliaš „My Laica“ v sklenenom prevedení. Máte sa na čo tešiť.
comments powered by Disqus