Homedics ako technologický inovátor

Homedics ako technologický inovátor

Chĺpky na rôznych miestach má síce od prírody väčšina z nás, ale niekedy trávime až príliš veľa času tým, že sa ich snažíme zbaviť. Metód epilácie či depilácie síce existuje celá rada, ale jedno majú spoločné – sú veľa krát nepríjemné, bolestivé a ošetrenie sa musí robiť pravidelne. Skutočne dnes neexistuje nejaký spôsob, ako sa zbaviť ochlpenia bezbolestne a pritom spoľahlivo? Isteže existuje! Zabudnite na vosky alebo vytrhávanie chĺpkov, budúcnosť patrí technológii IPL.
Fotorejuvenizácia je spoľahlivým spôsobom trvalej epilácie
Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom (IPL) funguje na báze ošetrenia pokožky svetelným zábleskom. Energiu pulzného svetla vstrebáva melanín v korienku každého chĺpku a zahrieva ho tak. Týmto spôsobom dôjde k poškodeniu cibuľky chĺpku, čo vedie k samovoľnému vypadávaniu ochlpenia. Na určitú dobu sa tak celkom zastaví ich rast. IPL funguje najlepšie na tmavších chĺpkoch, pretože záblesk svetla je tmavými odtieňmi farieb priťahovaný. Preto sa tiež táto technológia používa najčastejšie u svetlej a stredne tmavej pokožky, u prirodzene tmavej by mohlo dôjsť k jej poškodeniu. Na podobnom princípe ako IPL funguje tiež fotorejuvenizácia, alebo omladenie pokožky. Prostredníctvom fotorejuvenizácie je naviac možné  ničiť vybrané kožné bunky teplom. Narušenie kolagénu teplom sa v koži aktivuje proces regenerácie a hojenia buniek. Vďaka tomu predstavuje veľmi šetrný, neinvazívny a pritom spoľahlivý spôsob odstránenia pigmentových škvŕn, vrások, jaziev a ďalších vád na kráse.

Homedics IPL

Homedics predstavuje v súčasnosti najvyspelejšiu kombináciu IPL a fotorejuvenizácie

Epilácia chĺkov intenzívnym svetlom a fotorejuvenizáciou pokožky si teraz môžete dopriať v jednom balení – vďaka jedinečnej inovácii od Homedics. Používať tento prístroj je možné v dvoch režimoch. Na výber tak máte medzi svetelnými impulzami IPL a režimom Freeglide s technologiou AFT (Advanced Fluorescence Technology), ktorú je možné aplikovať aj na miesta s citlivejšou pokožkou.
Veľkou výhodou prístroja Homedics je rýchlosť, ktorou sa ošetrenie pokožky prevádza, a dlhá životnosť hlavíc. Rýchlosť Homediscu je skutečne bezkonkurenčná, blíži sa 1 záblesku za sekundu, takže epiláciu nôh s ním zvládnete za menej než 10 minút. Kompletná epilácia celého tela by teda trvala asi pol hodinu.

Homedics IPL

Vďaka Homediscu už dnes nemusíte chodiť na drahé ošetrenie pokožky a trápiť sa bolestivou a otravnou epiláciou chĺpkov – všetko zvládnete sami doma, a to doslova behom pár minút.

Neprehliadnite:
Homedics DUO epilátor AFT a IPL – pohodlnejší, účinnejší a úplne bezbolestný
Homedics IPL
comments powered by Disqus