Homedics DUO epilátor AFT a IPL – pohodlnejší, účinnejší a úplne bezbolestný

Homedics DUO epilátor AFT a IPL – pohodlnejší, účinnejší a úplne bezbolestný

Žiletka, depilačný krém, ultrazvuk, laser, IPL, vosk alebo snáď cukrová pasta? Že neviete, čo majú všetky tieto predmety, kozmetické prípravy a postupy spoločného? My to vieme a radi vám to prezradíme! S pomocou vyššie uvedeného sa totiž môžete na rôzne dlhú dobu zbaviť nežiaducich chĺpkov takpovediac po celom tele. Avšak nie každý spôsob je celkom bezbolestný a trvalý. Pokiaľ sa chcete chváliť stále hebkou pokožkou bez nutnosti bolestivého udržiavania, máme pre vás jeden špecifický tip, ktorým je 108320>Homedics DUO epilátor AFT a IPL. Čo tento praktický pomocník zvládne a prečo by sa mal stáť súčasťou vašej výbavy? To a ešte o mnoho viac vám prezradíme o niekoľko riadkov nižšie.
Epilácia vz. depilácia – súboj na život a na chlp
     Mnoho z nás si pojmy epilácia a depilácia pletie. Hlavným rozdielom medzi týmito spôsobmi odstraňovania chĺpkov  je skutočnosť, že pri epilácií sa zbavíte chĺpkov aj s korienkom, pri depilácií p zrežeme len ich vrchnú časť nachádzajúcu sa nad pokožkou. Epiláciu ďalej rozlišujeme podľa spôsobu odstraňovania chĺpkov a ich následného dorastania na trvalú alebo dočasnú.  Pri dočasnej epilácií je nutné procedúru odstraňovania chĺpkov v určitých intervaloch opakovať, u trvalej potom jej  opakovanie spravidla nutné nebýva.

Homedics IPL H150

Strašiak modernej ženy – bolesť
     Túžba po dokonale hebkej pokožke sprevádza s najväčšou pravdepodobnosťou každú modernú ženu. Jej pravidelné udržiavanie však býva časovo a finančne náročné. Ďalšou komplikáciou kvôli ktorej volí rada žien radšej depiláciu, než dostupné spôsoby epilácie, je obava z bolesti, ktorá je s radou epilačných postupov a procesov spojená. Veď len samotná myšlienka na vytrhávanie chĺpkov aj s korienkom nie je práve dvakrát príjemná. Keď si navyše predstavíte to martýrium pri tvarovaní obočia, len pri pomyslení na podobný postup odstraňovania chĺpkov na citlivých miestach, sa  rade z nás ježia vlasy hrôzou na hlave.

Predsudky hoďte za hlavu!
Homedics IPL H150     V dnešnej dobe je však strach z bolesti takmer celkom neoprávnený. Existujú totiž metódy a prístroje, ktoré vás behom chvíľky zbavia chĺpkov na dlhú dobu, niekedy i na vždy. A to celkom šetrným a bezbolestným spôsobom. Jedným z pomocníkov, ktorý spĺňa všetko vyššie uvedené, je tiež Homedics DUO Epilátor AFT a IPL, ktorý v sebe kombinuje obe výhody AFT a IPL technológie. Technológia IPL pracuje s impulzmi intenzívneho pulzného svetla, ktoré má za cieľ jediné – vstrebať do seba melanín v chĺpku a korienku, čím zaručí jeho zosvetlenie, oslabenie a postupné vypadávanie. Naproti tomu technológie AFT využíva nízku úroveň energie, čím konvertuje neužitočné UV svetlo do širšieho spektra.

Neprehliadnite:
Zabudnite na vosk! Teraz sa epiluje takmer bez bolesti pomocou IPL
Rýchlosť, bezpečnosť a bezbolestnosť
… presne tieto vlastnosti perfektne  charakterizuje moderný Homedics DUO epilátor AFT a IPL, ktorý vás zbaví chĺpkov na celom tele v rekordne krátkom čase (0,5 hodiny). Klinické štúdie preukázali, že tento epilátor je úplne bezpečný pre 4 základné druhy pleti, pričom je jeho používanie možné taktiež na citlivé miesta alebo tvár. Pre používanie epilátorov nepotrebujete žiadne gély alebo podobné prípravky, ktoré by napomáhali odstraňovaniu chĺpkov. Jedná sa skrátka o pomocníka, ktorého si zamilujete hneď po prvom vyskúšaní. V e-shopu Vždy.sk je jeho cena 159 €, čo síce nie je dvakrát málo, ale stále menej v porovnaní s pravidelnými návštevami kozmetického štúdia (cca 30 € /návšteva) alebo zaobstarávaním si prípravkov pre opakovanú depiláciu (zhruba 35 – 80 € ročne).

comments powered by Disqus