Inhalácia Vincentky ako účinná pomoc pri respiračných ochoreniach

Inhalácia Vincentky ako účinná pomoc pri respiračných ochoreniach

Vincentka vyvierajúca v údolí Luhačovického potoka je jednou z najvyhľadávanejších a najobľúbenejších minerálnych vôd v Česku a na Slovensku. Táto zbytková morská voda, ktorá zostala viac ako 60 miliónov rokov zakonzervovaná v alpínskom vrásnení a sopečnej činnosti, má stimulujúce liečivé účinky, ktoré môžete ľahko podporiť vhodným spôsobom aplikácie. Napríklad inhaláciou...
Vincentka

Celá periodická sústava prvkov
Bez preháňania môžeme povedať, že táto prírodná minerálka v sebe obsahuje takmer celú periodickú sústavu prvkov. Silne mineralizovaná, jódová uhličitá minerálna voda z prírodného liečivého zdroja, so zvýšeným obsahom fluoridu a kyseliny bóritej, obsahuje napríklad aj ióny sodíka, draslíka, vápnika, lítia, horčíka, fluóru, chlóru, jódu a železa.

Málokto tiež tuší, že je to práve táto minerálka, ktorá sa svojim zložením približuje osmolalite (počet rozpustených častíc) ľudskej krvi a vnútrobunkových tekutín. Preto nájde široké využitie hlavne pri liečbe respiračných ochorení. Je však potrebné vedieť, ako z nej dostať maximum účinných látok.

Čo všetko Vincentka dokáže a ako ju užívať?
Táto minerálna voda má neuveriteľne bohaté spektrum využitia. Napríklad na jar nám pomáha prekonávať jarnú únavu, v lete všetkým, ktorí športujú a aktívne využívajú voľný čas, pomáha doplnením potrebných solí a minerálov pri regenerácii, a na jeseň a v zime vytvára zábranu proti vírusom, bacilom a dýchacím problémom.

Neprehliadnite:
Alergici, máme pre vás 5 tipov, ako prežiť peľovú sezónu.
Vincentku môžete užívať nielen priamo z minerálnych prameňov vyvierajúcich v spomenutých Luhačoviciach, ale tiež už fľašovanou alebo vo forme nosových sprejov, mastičiek, tabliet alebo napríklad krémov. Ak ju chcete používať preventívne, naordinujte si 15 až 20 dní pitnej kúry, v rámci ktorej budete popíjať 2,5 – 3,5 dl Vincentky dvakrát denne.

Ďalším spôsobom ako z Vincentky dostať do tela maximum účinných látok je aj inhalácia. S tou vám pomôžu moderné inhalátory talianskeho výrobcu Laica, ktoré sa postarajú o prívod liečiva na správne miesto rýchlou a komfortnou formou.

Vincentka

5 dôvodov, prečo inhalovať Vincentku:
1. Účinný spôsob prevencie chrípky a prechladenia.
2. Príjemná a účinná metóda na liečbu nádychy, prechladnutia, ochorenia hlasiviek a ďalších chorôb.
3. Spôsob, ako využiť prírodné látky bez zbytočnej chémie a liekov.
4. Komfortná a jednoduchá metóda liečby a prevencie.
5. Ideálny spôsob relaxácie po náročnom dni.

Inhalácia minerálnej vody je liečebným postupom, pri ktorom pacient vdychuje pary minerálnych vôd a tým do tela dostáva prospešné minerály. Metóda je vhodná nielen pre alergikov, ale aj astmatikov a osoby trpiace ochorením dýchacích ciest. Ide tiež o efektívny spôsob liečby nádchy a prechladnutia v akútnom štádiu, ale slúži aj ako účinná prevencia.
comments powered by Disqus