O tom, ako som začala šetriť čas s Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER A VOLUMIZER

O tom, ako som začala šetriť čas s Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER A VOLUMIZER

Ahoj, volám sa Yvonne a som mama na materskej dovolenke. Mám malé bábätko, ktoré si vyžduje neustálu starostlivosť a pozornosť a jedného predškoláka, ktorý si vyžduje všetok zostávjúi čas. Na seba mi tak ostáva naozaj veľmi málo času. Teplovzdušná ovlálna kefa Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER A VOLUMIZER sa pred pár dňami stala mojim neoceniteľným pomocníkom a ja si ju neviem vynachváliť. Už po prvom použití som vedela, že táto oválna kefa na vlasy bude mojim každodenným kamarátom. Dokonale vysuší a zároveň vyžehlí vlasy, pričom skráti dobu úpravy účesu až o polovicu.
Dlho som hľadala prístroj na úpravu vlasov, ktorý by zvládol všetko. Rozčesať, vysušiť, vyhladiť a hlavne dodať vlasom objem a tvar. Toto všetko sa mi podarilo nájsť v Revlone. Nespomínam si, kedy som naposledy dosiahla tak dokonalý objem vlasov ako po použití tejto kefy na vlasy. Ku kaderníčke sa s dvomi deťmi a snúbencom v armáde dostanem naozaj len zriedka a ako každá žena, aj ja si na svoje vlasy potrpím. Teraz sa každé ráno upravujem a prevzdušňujem svoje vlasy, čo si všimlo už aj moje okolie. Mám z toho obrovskú radosť a cítim sa kráľovsky- ako keby som sa práve vrátila od kaderníka.

Revlon RVDR5222

Ako napovedá už samotný názov, v priebehu niekoľkých minút si dokážem sama doma vytvoriť účes ako zo salónu. Vďaka jeho vlastnostiam sa nemusím báť poškodenia vlasov ani pri každodennom používaní. Oválny tvar zabezpečí rovnomerné a rýchle vysušenie vlasov, vďaka čomu sa skracuje doba pôsobenia tepla. Diviačie štetiny sa spolu s ionizačnou technológiou postarajú o ochranu pred krepatením vlasov, vďaka čomu sú vlasy dokonale hladké a objemné. Na posledných fotografiách môžete vidieť moje vlasy pred a po použití oválnej kefy Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER A VOLUMIZER. Stačí 7 minút sušenia a vlasy vyzerajú dokonale. Táto oválna kefa je vhodná aj na cesty, čo je jej obrovská výhoda. Vojde sa do akejkoľvek tašky a dnes nahradila množstvo prístrojov, ktoré som dovtedy so sebou stále nosila.

Naposledy som bola za tohto pomocníka nesmierne vďačná vo chvíli, keď mi môj snúbenec poslal sms, že bude doma skôr, ako plánoval a že ma pozýva do kina. Ja som v tej chvíli doma relaxovala a presne tak vyzeral aj môj účes. Mala som len hodinu na to, aby som sa vychystala. Keď nerátam sprchu, make-up a outfit, tak na vlasy mi zostalo cca 15 minút. Za tých 15 minút som si iba vďaka oválnej kefe od Revlonu dokázala vlasy nielen vysušiť, ale ich aj vyrovnať a vytvoriť úžasný objem a tvar. Z domu som odchádzala s účesom ako po dvoch hodinách v salóne krásy a môj snúbenec si myslel, že som v ňom v ten deň naozaj bola.

Neprehliadnite:
Legendárne značky - Revlon - časť 9
Oválnu kefu Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER A VOLUMIZER som skúšala nielen na sebe, ale aj na vlasoch svojej mamy, ktorá ich má naozaj jemné a riedke. Nechcela mi veriť, že jednou kefou dokážem vytvoriť objemný, vzdušný a zároveň dokonale hladký účes. Mali ste vidieť, aká bola prekvapená. V tej chvíli som mala hneď jasno v tom, čo dostane pod stromček.

Revlon RVDR5222

Oválnu kefu od REVLONU som chcela vyskúšať naplno, pretože ma zaujímalo, či dokáže vyrovnať aj veľmi kučeravé vlasy. Čo myslíte? Ako to dopadlo? Pokus som sa rozhodla urobiť na vlasoch mojej švagrinej, ktorá ich má naozaj hrubé a kučeravé. Ako to už býva u žien zvykom, aj ona vždy chcela presný opak toho, čo jej príroda nadelila a tak túžila po rovných a uhladených vlasoch. Obyčajná žehlička, ktorú má, jej nikdy nepriniesla požadovaný výsledok. Rozhodla som sa ju navštíviť so svojim REVLON pomocníkom a požiadala som ju, aby si umyla vlasy, že jej ukážem kúzlo. Po 20 minútach sa nám podarilo z jej kučeravých vlasov vykúzliť dokonale hladký účes!!! Švagriná nemohla uveriť vlastným očiam.

Predtým som používala klasický fén a kefu, no po skúsenosti s oválnou kefou od REVLONU by som sa už k týmto nástrojom nevrátila. V skratke by som zhrnula svoje dojmy s používaním teplovzdušnej oválnej kefy Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER A VOLUMIZER a jej plusy a mínusy. Hlavnými výhodami sú ľahké, prevzdušnené, objemné a hladké vlasy za pár minút. Kefa vlasy nepresušuje ani pri častom používaní a čo je dôležité, nepáli. Spoločnosť mi robí aj na cestách, preto si môžem kdekoľvek vytvoriť dokonalý účes rýchlo a jednoducho. Po úprave vlasov sa cítim celkovo spokojnejšia s ich vzhľadom. Zápor som nenašla naozaj žiadny.

Revlon RVDR5222

Ak bol pre vás moj článok užitočný alebo vás zaujíma niečo, čo ste v ňom nenašli, môžete ma kontaktovať prostredníctvom môjho instagramového profilu yv_dvojnasobna_mama.
comments powered by Disqus