Dajte zbohom neupraveným vlasom so žehličkou na vlasy Revlon Salon Straight Copper Smooth

Dajte zbohom neupraveným vlasom so žehličkou na vlasy Revlon Salon Straight Copper Smooth

Ahoj, volám sa Lucka, mám dvojročnú dcérku Nikolku a spoločne máme na Instagrame blog, kde zdieľame náš život. Ako blogerka som bola vybratá do tímu nezávislých testeriek, pričom mojou úlohou bolo objektívne opísať moje pocity a skúsenosti s konkrétnymi produktami. Ako prvý produkt na testovanie som si zvolila žehličku na vlasy od značky REVLON, konkrétne REVLON RVST2175E Salon Straight copper smooth, keďže mám nepoddajné vlasy a žehličku používam denne.
V čom je táto žehlička výnimočná?
Žehlička má predĺženú, 125 mm dlhú, žehliacu plochu, ktorá vám zaručí skvelý a rýchly výsledok, hlavne ak máte dlhé a husté vlasy ako ja. Zamerala som sa na to, ako dlho mi bude trvať dôkladné vyžehlenie vlasov. Pri pomalom, a pre vlasy šetrnom žehlení, pri teplote 130°C, mi to trvalo 13 minút. Pri použití vyššej teploty sa doba žehlenia skrátila na 7 minút. Myslím si, že každý z nás si nájde 7 minút na krásne a rovné vlasy. Žehlička sa zohreje na požadovanú teplotu za neuveriteľných 10 sekúnd a LCD display zobrazuje pripravenosť žehličky na používanie.

Revlon RVST2175E

Žehličku si môžete nastaviť od 80°C až na profesionálnych 235°C! Vysoká teplota sa vďaka inovatívnemu medenému povrchu s trojitou keramickou vrstvou rovnomerne a rýchlo rozloží na celej žehliacej ploche, čo chráni vaše vlasy pred vysušením. Ani napriek častému používaniu moje vlasy nezostali vysušené. Naopak, vlasy vyzerali nádherne a úžasne sa leskli. To sa mi s pôvodnou žehličkou veľmi nedarilo.

Hrany žehličky sú zaobalené, preto si môžete vytvárať vlny alebo žehliť vlasy tak, ako ja. Moje vlasy nie sú prirodzene vlnité, ale skôr nepoddajné, pretože aj napriek rozčesaniu mi trčia alebo sa vlnia do rôznych strán. Preto sú teda mojou voľbou rovné vlasy, nakoľko vlnité vlasy mi vzhľadom k mojej guľatej tvári vôbec nepristanú. S rovnými vlasmi sa cítim krásne a táto žehlička im naviac dodáva zdravý vzhľad. Perfektnou funkciou je tiež inteligentný systém teplotnej pamäte, pretože nemusím neustále premýšľať nad tým, aká teplota mi najviac vyhovovala, ale mala som ju tam uloženú už z posledného žehlenia.

Neprehliadnite:
Legendárne značky - Revlon - časť 9
Revlon RVST2175E

K žehličke patrí tiež profesionálny otočný kábel, ktorý mi veľmi vyhovoval, pretože mi nikde neprekážal a nezasahoval do žehlenia. Šikovne sa otočí vždy tak, aby nebol na príťaž. Výborná je aj jeho dĺžka, pretože krásne dotiahol aj do vzdialenejšej zásuvky. Jednoduché tlačidlo ON/OFF zasa zaručí okamžité zapnutie či vypnutie a ak náhodou zabudnete žehličku vypnúť, nemusíte sa báť, pretože po 60 minútach sa automaticky vypne. Pre mňa, ako pre mamu, je obrovskou výhodou zámok platničiek, ktoré veľmi efektívne uzamknete posunutím prsta smerom hore a odomknete posunutím prsta dole. Nehrozí tak nebezpečenstvo popálenia. Bonus je už iba jej krásny dizajn a úžasná ľahkosť. Veľkosť je tak akurát  a praktickosť 100%.

Myslím, že túto žehličku by mala vlastniť každá žena, ktorá má rovnaký problém s nepoddajnými vlasmi ako ja, pretože mi rozžiarila nielen vlasy, ale aj úsmev, nakoľko sa s rovnými vlasmi cítim oveľa lepšie. Naviac značka Revlon je tu s nami už od roku 1932, takže rozumejú kráse a jej vplyvu na naše životy. Určite touto žehličkou neurazíte ani ak ju venujete ako darček. Rozhodne ju však veľmi odporúčam.

Revlon RVST2175E

Ak bol pre vás môj článok užitočný, prípadne vás zaujíma niečo, čo ste tu nenašli, môžete ma kontaktovať na mojom Instagramovom profile.
comments powered by Disqus