Krásne romantické vlny za pár minút s kulmou REVLON Pro Collection Salon Long-Last Curls and Waves Styler

Krásne romantické vlny za pár minút s kulmou REVLON Pro Collection Salon Long-Last Curls and Waves Styler

Ako influencerka som bola vybraná do tímu nezávislých testeriek, aby som nestranne otestovala produkty a napísala svoje postrehy, pocity či skúsenosti.
Som mladá mamička dvoch malých, akčných dievčatiek. Ako každá žena sa chcem páčiť a byť krásna. Nielen pre svoje okolie, blízke či vzdialené, ale najmä pre svojho manžela. Aj keď som sa stala mamičkou, predsa to neznamená, že by som sa už nemala starať o svoj vzhľad a chodiť v teplákoch. A to slovíčko starať myslím vo všetkých ohľadoch. Od nákupu pekného oblečenia, cez líčenie, relax vo vani až po úpravu vlasov.

Mám vlasy naozaj veľmi jemné, riedke, s dĺžkou pod ramená. Ľahko sa mi zamotajú a celkovo nepôsobia pekným dojmom. Neustále sa preto pokúšam s nimi vybabrať.
Kedysi som každý večer používala natáčky, no to som vyzerala skôr ako pudlík. Nie jeden človek na mňa pozeral spýtavým pohľadom. Neskôr som si začala večer pliesť vrkôčiky, to už boli kučierky ráno oveľa prirodzenejšie. Potom prišiel na rad aj drdol, avšak moje znepokojenie pretrváva. Stále to nie je pravé orechové.

Dostal sa mi do rúk nový pomocník, kulma od značky REVLON. Asi som sa zamilovala. Je naozaj nádherná a dizajnovo veľmi vydarená. Už na pohľad pôsobí luxusne - čierna pogumovaná rukoväť a zlatý povrch tubusu. Vždy som sa obávala rôznych nastavení, aj že si spálim vlasy. S touto kulmou to ale nehrozí. Ovláda sa úplne jednoducho funkciou on/off, má 20 teplotných nastavení a teplotu je možné nastaviť až do 200°C.

Neprehliadnite:
Legendárne značky - Revlon - časť 9
Revlon RVIR1159

Vynikajúce výsledky? No čo Vám budem hovoriť... Jednoducho a rýchlo! Nie som typ ženy, ktorá by ráno musela stáť hodiny pred zrkadlom. Chýba mi na to hlavne ten čas. Celá starostlivosť o seba samu prichádza až neskoro večer, keď deti zaspia. Ráno som zvyknutá v prvom rade urobiť deťom raňajky, vyčistiť si zuby, všetkých obliecť, sebe naniesť krém na tvár, špirálu, rúž, rozmotať si vlasy z drdolu a pod. A šup starať sa ďalej o deti. Avšak! Táto kulma Vám vytvorí dokonalé kučery naozaj už za pár minút.

Ako som písala vyššie, s kučeravými vlasmi ako pudel vyzerali moje vlasy, ako to len popísať... divne. A to je práve to kúzlo kulmy REVLON. Každá žena si urobí vlny podľa svojej predstavy. Túžite po hustých kučerách? Nech sa páči, nastavte si teplotu na hornú hranicu stupňov. Chcete mať skôr nežné vlny? Stačí ubrať na teplote, nechať pôsobiť kratšiu dobu a môžete začať kúzliť.

Revlon RVIR1159

Čo sa mi obzvlášť páči, je uchytenie vlasov pomocou klieští. Niektoré kulmy ich nemajú. Jednu takú som kedysi vlastnila a nie raz som si popálila prsty. A pekne to bolelo. S touto kulmou sa mi to už nestane. Kliešte jednoducho uchytia jednotlivé pramienky vlasov a natočia ich do požadovaného tvaru. U mojej predchádzajúcej kulmy mi však chýbal aj stojanček. Táto ale stojanček má, čiže sa Vám nemôže stať, že by ste spálili povrch podkladu, na ktorom ju máte položenú.

Kulmu používam na cca 140/160 °C. Natáčam pramienok po pramienku. Pri každom natočení  narátam do desať a kliešte otvorím. Následne aplikujem fixačný sprej na vlasy a je hotovo. Nepoužívam ju každé ráno, ale každé druhé. Povrch kulmy obsahuje meď a zlato, ktoré uzatvoria teplotu vo vlasoch, čím zabezpečia dlhotrvajúci styling. Aj na druhý deň po použití, na pomerne nízkej a k vlasom šetrnej teplote, tak mám stále zaujímavé, zľahka zvlnené vlasy. A je mi ľúto tie jemné kučierky rozčesávať a opäť natáčať.

Neprehliadnite:
6 najšialenejších mýtov o kvalite vody zo studne: Je naozaj zdravšia ako voda z kohútika a lepšia ako balená?
Som s kulmou REVLON veľmi spokojná a odporúčam ju všetkými desiatimi. Veď sa môžete pozrieť na priloženú fotografiu a posúdiť sami. Také romantické vlny som vytvorila presne za 9 minút - stopovala som na hodinkách! Pre mňa je táto kulma takým malým záchrancom. Neviem si predstaviť ísť von bez zvlnených vlasov v rozpustenom stave - bez gumičky. Kto tiež vlastní riedke, jemné vlásky, určite mi rozumie.

Revlon RVIR1159

Musím podotknúť, že sa kučery páčia nielen mne, ale hlavne mojej drahej polovičke, manželovi. Vždy sa obliekam, líčim a celkovo sa o seba starám tak, aby som sa páčila hlavne jemu. Teraz to svoj účel plní a ja môžem byť spokojná, že moje starosti s vlasmi konečne skončili.

Ak Vás zaujíma niečo, čo ste sa v tomto článku nedozvedeli, neváhajte mi napísať na môj Insta profil. Rada na všetko odpoviem. Už teraz sa teším na ďalšie články.

Revlon RVIR1159
comments powered by Disqus