Naozaj Airfree funguje? – skúsenosť jedného z nás

Naozaj Airfree funguje? – skúsenosť jedného z nás

Čističkám vzduchu značky Airfree môže byť pre bežného spotrebiteľa ťažké uveriť. Ich prácu voľným okom nevidíme, nepočujeme ich, necítime. Jediný spôsob ako si môžeme overiť ich fungovanie (pokiaľ nemáte doma mikrobiologické laboratórium) je nechať Airfree vykonávať svoju prácu a sledovať pozitívne účinky na naše zdravie. Či Airfree naozaj funguje a aké má s touto čističkou vzduchu skúsenosti sme sa opýtali jedného z prvých majiteľov čističky vzduchu s patentovanou technológiou Airfree na Slovenku – Viktora Bódiho
Prečo ste sa rozhodli práve pre čističku vzduchu Airfree?
AirFree v detskej izbe     Syn má alergiu a je veľmi náchylný na ochorenia. Videl som prezentáciu sa rozhodol som sa, že stojí za to vyskúšať Airfree, či synovi naozaj pomôže. V rozhodnutí pomohlo aj to, že práve pre alergika bola vymyslená.

A aký bol výsledok tohto experimentu?
     Syn brával antibiotika minimálne dvakrát ročne na zápaly dýchacích ciest predtým ako sme si kúpili Airfree. Teraz ak aj prechladne, tak do 3 dni je opäť úplne fit. A najmä posledné tri roky vôbec nebral antibiotiká, teda od svojich 10 rokov.

Kde máte čističku vzduchu Airfree umiestnenú?
     Čistička je v detskej izbe pri stene, nie v rohu, ale v strede steny. Izba ma približne 15m² a je stále na tom istom mieste, nepresúvame ju.

Neprehliadnite:
Všechno o Airfree
Nezavadzala Airfree synovi pri hraní?
     Nie, vôbec nie je problém s tým, že by Airfree nejako zavadzalo alebo rušilo neporiadok, ktorý ma v izbe.

Výrobca  odporúča mať pustenú čističku vzduchu 24 hodín denne, 365 dní v roku. Dodržiavate to?
     Čističku máme nonstop pustenú len v kritickom období, čo sa týka chorôb. Inač si ju púšťame len večer, keď sme všetci doma. V lete, kedy je najmenej rizikové obdobie je Airfree úplne vypnuté.

Výrobca avizuje bezúdržbovú technológiu a s tým spojené nulové náklady na prevádzku. Nemusíte si kupovať žiadne náhradne náplne ani filtre. Predsa len, ale Airfree na svoju prevádzku potrebuje elektrinu. Zmenila sa výrazne vaša spotreba odkedy používate Airfree?
     Vôbec sme nepostrehli, že by nám kvôli Airfree stúpla spotreba elektriny.

AirFree v detskej izbe

Aké sú podľa Vás najväčšie výhody Airfree?

     Evidentne výborne čistí vzduch a navyše je úplne tichá, nie je počuť absolútne žiaden zvuk a je dobré, že trošilinku svieti. Syn aspoň nemá v izbe v noci úplnú tmu, zvykol si už na to.

Neprehliadnite:
Je v nemocniciach a ordináciách skutočne zdravý vzduch? Čo sme zistili o čistote vzduchu
Máte ďalšie otázky na reálneho užívateľa? Nebojte sa položiť otázku dole pod článkom v diskusii.
comments powered by Disqus