Najlepšia obrana pred chrípkovou epidémiou a virózami. Príbeh o tom, ako sme si obstarali čističku AirFree do nášho openspace.

Najlepšia obrana pred chrípkovou epidémiou a virózami. Príbeh o tom, ako sme si obstarali čističku AirFree do nášho openspace.

Openspace, teda otvorená kancelária je skvelá. Všetci na seba vidia, každý má prehľad o tom, čo sa deje okolo neho, s kolegami na seba môžete smelo gestikulovať, usmievať sa a požmurkávať. Lenže ani openspace nie je tak úplne dokonalý. Napríklad to, že všetci zdieľate jeden vzduch, čo môže byť v období, kedy je valná časť populácie nachladená alebo bojuje s chrípkou či inými ochoreniami, celkom nevýhoda. My sme na tento problém ale dozreli. Obstarali sme si čističku vzduchu AirFree!
Rozpaky vystriedal úžas
AirFree v kancelárii     Z počiatku sme na čističku, ktorú sme dostali na jednom veľtrhu na skúšku, dívali trochu rozpačito. Ako zistíme, že to nie je iba „krabička“, ktorá si hrá na čističku? A ako preukážeme, že čistička skutočne čistí vzduch? Nakoniec ale prevládla zvedavosť a vyskúšali sme „jahodový test“. Kúpili sme si jahody a rozdelili ich na tri časti. Dve sme dali na tanierik do uzatvorenej miestnosti a rozmeroch 3x5 m a pustili sme čističku vzduchu. Ďalšie tri jahody sme nechali ležať na tanieriku v našom otvorenom priestore. Čo si budeme rozprávať, zvyšok sme zjedli.

     Každé ráno po dobu 10 dní sme jahody v kancelárii aj v openspace fotili a sledovali rozdiely, ktoré začali byť viditeľné už po 3 dňoch. Zatiaľ čo jahody z kancelárie, kde svoju prácu odvádzala čistička AirFree, boli stále k nakusnutiu a my sme mali problém odolať a nevrhnúť sa na ne, jahody v openspace, kde sme do kvality vzduchu nijak nezasahovali, by si nikto nevzal, teda pokiaľ niekto neobľubuje pleseň.

     Samozrejme že aj jahody v kancelárii, ktoré ošetrovala čistička, začali prežívať výrazné zmeny vo svojej štruktúre, ale až po celom týždni! Boli trošku oschnuté, to nebudeme klamať. Tomu sa nedá nijako zabrániť. Ale nikto by nám v tej chvíli neveril, že jahody z kancelárie sú tie isté, čo jahody z openspace. Aj neveriaci Tomášovia žasli, akú moc čistička AirFree má! Tak sme ju preniesli z kancelárie do openspace a od tej doby nám robí spoločnosť.

Neprehliadnite:
IFA 2015: AirFree ORB
Niekoľko dôvodov, prečo si čističku AirFree kúpiť
AirFree v kancelárii     Baktérie, vírusy a plesne sú nepríjemnými ale stálymi nevítanými spoločníkmi vo vzduchu, ale stále častejšie objavujúce sa alergie dokážu pekne znepríjemniť život. Obdobie, kedy jeden chorý nakazí piatich ďalších, to je ten pravý dôvod, prečo si čističku vzduchu obstarať. A nemusí to byť zrovna do openspace, ale aj do klasických kancelárií alebo do domácností.

     Čističky vzduchu nevyliečia Vašu alebo kolegovu virózu ani chrípku, ale dramaticky znížia riziko, že nastane krízová nákaza vo Vašom kolektíve či v rodine. Výrobcovia čističky AirFree testami opakovane preukázali, že tento produkt je schopný zničiť až 99,99 % vírusov, ktoré nám vo vzduchu neprospievajú. Dokonca si poradí aj s organizmami menšími než 0,03 mikrometrov. Práca na princípe pohlcovania škodlivín a vypúšťania čistého vzduchu  a žiadne vymieňanie filtrov vďaka 100% prírodnému fungovaniu, to sú ďalšie benefity čističky, ktorá Vám môže život nečakane uľahčiť.

Výber z množstva modelov
     Čistička AirFree nie je len jedna. Na výber máme veľké množstvo modelov s rôznymi výkonmi a priestorovými zábermi. Od funkcií sa samozrejme odvíja aj cena, a tak môžete mať čističku vzduchu za necelých 119€ model T40, ktorý je dostupný aj v čiernom prevedení. Tento model perfektne obhospodári Vašu domácnosť. Ale taktiež model WM600 za 999€, ktorá sa už postará o akýkoľvek openspace aj o veľkosti 120 m².

Vzduch je čistý!
     Zaobstarajte si do openspace, kancelárie alebo do domácnosti čističku vzduchu AirFree a zabráňte tak šíreniu plesní, vírusov, baktérii i ďalších mikroorganizmov, ktoré často spôsobujú choroby a alergie. Niektoré modely sa môžu stať i vkusnými bytovými doplnkami! Doprajte si čistý vzduch a dýchajte z plných pľúc.
comments powered by Disqus