Prevencia je lepšia než liečba – Airfree a nemocničné prostredie

Prevencia je lepšia než liečba – Airfree a nemocničné prostredie

Ste často podráždení? Nemôžete sa koncentrovať? Bolí vás hlava, škriabe v krku, šteklí vás v nose, nemôžete dýchať či vás svrbia oči? To všetko môže mať jednoduchú príčinu a tou je znečistený vzduch.
Množstvo škodlivých baktérií je možné znížiť o 90 percent.
     Podľa amerického úradu pre ochranu životného prostredia EPA, môže znečistenie vzduchu v uzavretých priestoroch predstavovať až stonásobné zaťaženie ľudského organizmu oproti normálu. Faktory prispievajúce k znečisteniu, ako vysoká koncentrácia ľudí, nevhodná izolácia stien či príliš mnoho organických materiálov, ako sú knihy, spisy a textílie, väčšinou nedokážeme ovplyvniť. A tak kontaminovaný vzduch plný alergénov a húb dráždi naše oči, krk i nos. Spôsobuje bolesti hlavy aj celkovú slabosť. Môže vyvolať astmu, bronchitídu, kašeľ a niektorí ľudia majú aj problém s koncentráciou.

AirFree v nemocnic     Pokiaľ takto znečistený vzduch má takéto účinky na zdravého človeka, predstavte si, aké škody môže napáchať napríklad v nemocničnom prostredí, kde sú ľudia oveľa  zraniteľnejší.

Prevencia je lepšia než liečba
     Patogény sa môžu šíriť mnohými spôsobmi, od vlhkého vzduchu, cez kožné šupinky pacientov a medikov, kašľom aj kýchaním. Je dokázané, že viac než 80% všetkých infekcií chirurgických rán spôsobí pacientom zlá kvalita vzduchu. Následkom nemocničných infekcií sú nie len vysoké finančné náklady na ich liečbu, ale môže dôjsť aj k strate života.

Neprehliadnite:
8 žen dostalo možnost vyzkoušet čističku vzduchu Airfree: jak dopadlo testování?
     Preto lepším riešením, než následná medicínska starostlivosť, je prevencia nemocničných infekcií, ktorá je lacnejšia a efektívnejšia. Opatreniami, ktoré zabezpečia lepšiu nemocničnú hygienu a udržia infekciu pod kontrolou, by bolo možné ušetriť nemalé prostriedky na zbytočné liečenie infekcií, ktoré nemusia vzniknúť.

     Dôležitým patogénom, ktorý je potrebné v nemocniciach eliminovať, je napríklad stafylokok, ktorý spôsobuje rôzne infekcie, od miernych zápalov kože až po život ohrozujúce sepsy. Nebezpečné sú aj plesne. Zo všetkých húb, ktoré spôsobujú ochorenie u človeka, žiadna nie je tak rozšírená ako rod Aspergillus. Aspergily sú všade. Hlavne vo vzduchu a v prachu. Hlavnou vstupnou cestou pre aspergily je dýchací trakt. Väčšina ľudí je proti rozvoju takejto choroby prirodzene imúnna. U pacientov liečených kortikosteroidmi či u imunodeficientných pacientov je ale táto schopnosť výrazne znížená.

Airfree likviduje baktérie aj huby
     Je dokázané, že čistička vzduchu Airfree dramaticky znižuje vzdušnú mikrobiálnu záťaž. Vo veľa  mikrobiologických testoch v reálnych podmienkach bežného života, vykonaných nezávislými laboratóriami podľa ISO 17025, bola redukcia bakteriálnej a hubovej záťaže vzduchu prostredníctvom Airfree temer 90%.

     Testy potvrdili, že jeden prístroj Airfree dokáže v miestnosti veľkej 46 m², kde sa pohybujú ľudia, zlikvidovať až 96 % vzdušných baktérií a húb. Ničí mikroorganizmy bez ohľadu na ich nákazlivosť a veľkosť. K tomu má úplne tichý chod a nepotrebuje žiadnu údržbu ani filtre, ktoré by bolo potrebné vymieňať. Pritom investícia do tohto zariadenia  nepresahuje ani 10 percent investícií napríklad do novej klimatizácie a navyše nemusíte zháňať ani platiť žiadnu inštaláciu a následne ani žiadnu údržbu prístroja.

Neprehliadnite:
Naozaj Airfree funguje? – skúsenosť jedného z nás
     Airfree tiež redukuje toxický ozón. Výnimočná efektivita patentovanej Airfree technológie kombinuje excelentnú termodynamiku s vysokou efektivitou keramického jadra, ktoré zachytáva a spaľuje mikroorganizmy zo vzduchu pri teplote takmer 200 stupňov.

AirFree v nemocnici

Výhody Airfree
- Ničí mikroorganizmy bez ohľadu na ich nákazlivosť či veľkosť
- Redukuje toxický ozón
- Úplne tichý chod, ktorý neruší pacientov
- Nie je potrebná žiadna údržba, žiadne toxické filtre, ktoré sa vymieňajú  
- Nie je potrebná žiadna inštalácia
- Nízke nákupné a operačné náklady
comments powered by Disqus