Recenzia Remington IPL: Konečne bezbolestná epilácia s viditeľnými výsledkami

Recenzia Remington IPL: Konečne bezbolestná epilácia s viditeľnými výsledkami

Vonkajšie teploty sa zvyšujú a to neodmysliteľne vedie k skracovaniu dámskych sukní a odhaľovaniu kolien. Ktoré dievča či žena aspoň občas nezatúži mať nohy hodné prehliadkových mol? A koľko z nás sa dennodenne trápi s ostrými žiletkami a penou na holenie v snahe sa obdivovaným nohám modeliek aspoň trošku priblížiť? Dámy, vyhoďte žiletky, zabudnite na bolestivé vytrhávanie chĺpkov a zoznámte sa s absolútnym favoritom vo svete IPL epilácie, ktorý nesie názov Remington IPL6500 i-Light Pro. Dosť bolo otravného holenia a vytrhávania, svetlo sveta uzrel ultra moderný vynález, ktorý prepíše budúcnosť epilácie! Poďte sa s týmto moderným IPL spoločníkom detailne zoznámiť a zamilujte sa ešte dnes!
Takmer bezbolestná epilácia s trvalým efektom
      Mučíte sa v kúpeľni s otravnými voskovými páskami? Zaobstarali  ste si epilátor, po zapnutí ktorého vám vstávajú vlasy hrôzou na hlave? Zabudnite na bolesť aj zastarané metódy odstraňovania chĺpkov. Na náš trh konečne dorazil revolučný epilátor Remington IPL6500 i-Light Pro vhodný ako pre ženy, tak pre mužov. S týmto epilátorom je odstraňovanie chĺpkov záležitosťou niekoľko málo ošetrení. Oproti konkurenčným epilátorom sa môže Remington IPL6500 i-Light Pro pochváliť takmer bezbolestnou epiláciou s trvalým efektom už po niekoľkých málo aplikáciách. Zhruba po 3 ošetreniach spozorujete pomalší rast nových chĺpkov, ktoré sú mäkké a svetlé. Na niektorých miestach dokonca nerastú vôbec. Zhruba po 7 aplikáciách sa potom môžete pýšiť hebkou pokožkou, ktorá je hodná svetových predvádzacích mol.

Legendárna INFINITY žiarovka
     Medzi najväčšie prednosti tohto inovatívneho epilátora patrí jeho INFINITY žiarovka, ktorá ponúka neuveriteľných 65 000 zábleskov! Na jednu aplikáciu využijete zhruba 1000 zábleskov. Pre dlhodobé odstránenie chĺpkov z celého tela je nutné túto aplikáciu opakovať zhruba 6x až 7x. Aj napriek tomu vám však ostane dostatočná zásoba zábleskov pre neskoršie použitie. Zhruba po roku totiž môžete zaznamenať opätovný rast chĺpkov. K odstráneniu, ktorých vám  postačí už len jedno či dve ošetrení.

Remington IPL6500

Dlhodobá epilácia ako individuálna záležitosť

     Odstraňovanie chĺpkov je pochopiteľne záležitosťou veľmi individuálnou, niekomu na úvod postačia štyri aplikácie, niekto si sen o dokonale hladkom tele splní trebárs až po 10 opakovaniach. V zásade sa však jedná o veľmi šetrný a pohodlný spôsob, ktorý vás opäť priblíži k snu o vlastnej dokonalosti bez nutnosti návštev kozmetických štúdií, zdĺhavých a veľakrát aj bolestivých procedúr.

Neprehliadnite:
Zabudnite na vosk! Teraz sa epiluje takmer bez bolesti pomocou IPL
Ďalšie prednosti epilátora IPL6500 i-Light Pro
     Remington IPL6500 i-Light Pro disponuje špeciálnym nástavcom na tvár, komfortné a prakticky bezbolestné užívanie je v tomto prípade stopercentne zaručené. Okrem iného je epilátor vybavený tiež  senzorom citlivosti pokožky, ktorý dokáže okamžite vyhodnotiť, či je možné ho použiť  na konkrétnu časť tela. Nepríjemného podráždenia, alergickej reakcie alebo ďalších nežiaducich účinkov sa preto nemusíte zbytočne obávať. Okrem toho môžu epilátor používať viac osôb v domácnosti, čím sú minimalizované výsledné náklady na potrebnú kozmetickú starostlivosť. Pokiaľ presiahnete limit už vyššie zmieňovaných 65 000 zábleskov, nie je problém zaobstarať si náhradnú lampu a epilátor veselo používať ďalej.

Remington IPL6500

Má epilátor Remington IPL6500 i-Light Pro aj nejaké nedostatky?
     Nič nie je len čierne alebo biele a to samé platí aj pre tento IPL epilátor. Na epilácii celého tela musíte myslieť s dostatočným predstihom. Aplikácie, ktoré povedú k úplnému odstráneniu nežiaducich chĺpkov je nutné rozdeliť zhruba do 2 mesiacov, behom ktorých by sme sa mali vyvarovať prílišným slnečným lúčom. Ak plánujete letnú dovolenku, je ideálne začať s epiláciou práve teraz! IPL epilátor Remington IPL6500 i-Light Pro je tiež určený hlavne pre osoby so svetlou pokožkou a tmavšími chĺpkami, u ktorých sú obecne dosahované tie najlepšie výsledky.

Ako IPL epilátor používať?
     Ovládanie samotného epilátora je veľmi jednoduché a intuitívne. Zhruba 24 hodín pred plánovanou epiláciou odporúčame pokožku zbaviť chĺpkov klasickým holením a následne ju nechať upokojiť.  Epilovať pokožku je vhodné po kúpeli, kedy je suchá a zbavená všetkých nečistôt. Samotnú epiláciu potom zvládnete behom jedného obľúbeného seriálu. Po použití epilátora sa zhruba po dobu 24 hodín neodporúča horúca sprcha, ošetrenie deodorantom ani nanášanie krémov. Pokožka by mohla nepríjemne sčervenať, čo je jeden zo znakov jej podráždenia.

Remington IPL6500

Skúsenosti s epilátorom Remington IPL6500 i-Light Pro
     Keďže je tento model epilátora veľmi obľúbený, poprosili sme niekoľko našich zákazníčok o zdieľanie vlastných poznatkov a skúseností. Tu sú ich odpovede:

Neprehliadnite:
IPL epilátory: ich vývoj v čase + aktuálna ponuka pre sezónu 2015
Jana M., Brno
„Epilátor Remington IPL6500 i-Light Pro som dostala ako narodeninový darček. Po prvotnej nedôvere a skepticizme, ktorý vo mne vyvolali jeho predchodcovia, som sa mu rozhodla dať  šancu. Keďže mám pomerne tmavé chĺpky, ich úbytok som zaznamenala hneď po niekoľkých málo ošetreniach. Teraz sa už môžem pýšiť hladkou pokožkou a netrpezlivo hľadám nejakú peknú letnú dovolenku.“

Monika S., Hořovice
„Tento model epilátora môžem vrele odporúčať všetkým ženám, ktoré obťažuje klasické holenie a bolestivé vytrhávanie. Už po šiestich aplikáciách som na svojom tele prakticky neobjavila jediný chĺpok .Už  je to zhruba štvrť roka od poslednej aplikácie a pocit hebkej pokožky u mňa stále pretrváva. Aj napriek tomu, že cena epilátora nie je najnižšia, s odstupom času ju považujem za skvelú investíciu!“

Splňte si sen o hladkej pokožke aj vy!
     Začnite riešiť prípravu na letnú sezónu včas a vybavte sa modernými zbraňami, proti ktorým nemajú ostatné epilátory sebe menšiu šancu! Epilátor Remington IPL6500 i-Light Pro si zaobstaráte v e-shope vždy za 299,99 €, čo je v porovnaní s pravidelnou návštevou kozmetických salónov prakticky zanedbateľná čiastka.
comments powered by Disqus