Škola v plnom <del>prúde</del> chaose!

Škola v plnom prúde chaose!

Školáci sú plní energie a ich návrat do školských lavíc je sprevádzaný poriadnym chaosom. Okrem hluku sa s deťmi do škôl hrnú aj baktérie a vírusy. Vymeškané hodiny pribúdajú a kvôli neustále sa meniacim opatreniam je náročné udržiavať plynulú výučbu. Učitelia sú nútení v krátkom čase vysvetliť učivo žiakom, ktorí musia rýchlo dobiehať učivo z jari. Aktuálna hrozba ochorenia Covid-19 a neustále sa meniace nariadenia vyčerpávajú nielen študentov, ale aj učiteľov. Okrem imunity im tak klesá aj schopnosť sústrediť sa a podávať očakávané výkony. Existuje však spôsob, ako si v tejto neľahkej situácii pomôcť...
AirFree

Čistenie povrchov je veľmi dôležité, avšak, ako vieme, mnoho chorôb sa šíri vzduchom. Udržiavanie sterilného vzduchu v prostredí školských tried je veľmi dôležité. Efektívnym riešením pri eliminácií baktérií a vírusov však môžu byť aj čističky vzduchu. Čističiek vzduchu je trhu mnoho a je ťažké zorientovať sa v širokej ponuke. Ideálna čistička vzduchu by však mala spĺňať niekoľko hlavných parametrov a preto by mala:

1. byť takmer bezúdržbová- časté výmeny filtrov by mohli byť pre školu nákladné
2. byť tichá- počas výučby by ste o čističke vzduchu nemali ani vedieť
3. mať dostatočnú kapacitu podľa veľkosti miestnosti
4. zabrániť vylučovaniu ozónu ako vedľajšieho produktu
5. byť schopná likvidovať nielen baktérie a plesne, ale aj vírusy

Spoločnosť Airfree preto vyvinula čističky vzduchu- sterilizátory prispôsobené potrebám dnešnej doby. Čističky vzduchu-sterilizátory Airfree ako jediné na trhu pracujú na princípe TSS technológie. Vďaka integrovanému termodynamickému jadru dokážu spáliť všetky nežiadúce baktérie, častice, mikroorganizmy a vírusy nachádzajúce sa v miestnosti. Táto výnimočná technológia nevyužíva žiadne filtre zo sklenených vlákien, triklosanový papier ani iné podobné materiály. Okrem toho dokáže efektívne redukovať nadmerný ozón vyskytujúci sa v ovzduší.

Neprehliadnite:
8 žien dostalo možnosť vyskúšať čističku vzduchu Airfree: ako dopadlo testovanie?
AirFree

Veľkosť a bezúdržbový štýl čističiek-sterilizátorov Airfree je ideálny pre každú triedu. Navyše Airfree spotrebuje iba toľko elektrickej energie ako 50 wattová žiarovka a k svojmu chodu vyžaduje iba elektrickú zásuvku. Nevyžaduje si žiadnu špeciálnu starostlivosť ani výmenu filtrov, aby sa udržala v prevádzke na najvyššej úrovni.

Aj napriek tomu, že čistička vzduchu môže byť „neoceniteľným“ pomocníkom v boji proti baktériám a vírusom, je potrebné stále sa ubezpečiť, že povrchy, ktoré sa každodenne používajú a žiaci aj učitelia sa ich pravidelne dotýkajú, sú pravidelne čistené a dezinfikované. V takomto prípade dokážete spolu s čističkami-sterilizátormi Airfree zabezpečiť v každej miestnosti tú najlepšiu ochranu.
comments powered by Disqus