Test žehličky Revlon RVST 2175E

Test žehličky Revlon RVST 2175E

Testovanie žehličky REVLON RVST2175E som plne prenechal mojej polovičke. Značku REVLON poznala z kozmetiky. Má dlhé vlasy a žehličku na vlasy občas používa. Po vybalení z krabice ju prekvapili dlhé žehliace platne. Majú presne 125mm a sú zaoblené. Zaoblené sú aj konce žehličky. Zloženie platní je meď a viacnásobná keramika. Po zapojení do zásuvky a nastavení teploty na 200°C trvalo presne 29 sekúnd, kým sa platne zahriali na nastavenú teplotu. Teplota sa dá plynule nastaviť po 5°C od 90°C až do 235°C.
Revlon RVST2175E

Dĺžka otočného kábla je 250cm, takže moja polovička mala dosť priestoru na manipuláciu. Páčila sa jej aj vlastnosť žehličky, že po vypnutí a opätovnom zapnutí nemusela znova nastavovať teplotu, lebo žehlička si automaticky pamätá poslednú nastavenú teplotu.

Manželka si žehlila vlasy po umytí a vysušení. Keďže má farbené vlasy, teplotu si nastavila na 200°C. Pri 200°C a menej nedochádza k blednutiu farbených vlasov. Celé žehlenie jej trvalo okolo 10 minút a bolo o niečo rýchlejšie, ako so žehličkou, ktorú používa normálne. A to vďaka dlhším žehliacim platniam. Ale netreba to preháňať s veľkosťou prameňa vlasov, ktorý sa do žehlička dáva, lebo keď sa tam dá veľa, nemusí byť výsledok uspokojivý. Žehlička sa jej dobre držala v ruke, na povrchu žehlička nepáli. Vlasy boli po vyžehlení rovné a lesklé. Vlasy pred a po žehlení na foto.

Revlon RVST2175E

Žehlička má automatické vypnutie. Ak by ste žehličku zabudli vypnúť, vypne sa sama po 60 minútach používania. Po použití a vychladnutí žehličky môžete žehliace platne uzamknúť zámkom a platne ostanú spojené. Jediné, čo manželke chýbalo je púzdro na odloženie žehličky.

Neprehliadnite:
Legendárne značky - Revlon - časť 9
Revlon RVST2175E

So žehličkou bola manželka veľmi spokojná. A ja mám aspoň tip na darček k najbližšiemu sviatku.
comments powered by Disqus