Čo sme videli na medzinárodnej konferencii Ariete

Čo sme videli na medzinárodnej konferencii Ariete

Značka Ariete je tradičný taliansky výrobca malých domácich spotrebičov s históriou od roku 1964, patriaci do rodiny DeLonghi.

Posledné júlové dni sa konala medzinárodná konferencia tejto úspešnej značky, ktorá si aj na našom trhu získava čím ďalej, tým viac fanúšikov. My sme mali tú česť sa zúčastniť a užiť si intenzívne dva dni plné informácií, zážitkov, dobrej pozitívnej nálady, ale aj nefalšovaného talianskeho slniečka.

Management Ariete sa rozhodol, že tento rok zorganizuje toto stretnutie v sídle Ferrari v mestečku Maranello, aby umocnil motto celej konferencie a to „Rýchlo a zbesilo“, čo plne zodpovedá nielen temperamentu tohto južanského národa, ale aj výsledkom a smerovaniu celej značky.

Ariete International Meeting

Samotná prezentácia sa konala v najväčšej sále múzea Ferrari a celkom sa jej zúčastnilo takmer 140 ľudí z celého sveta. Generálny riaditeľ Ariete sa pochválil skvelými výsledkami a neočakávaným, viac než dvojciferným, rastom obratu značky.

Neprehliadnite:
Chrumkavé waffle na počkanie
Potom nasledovali prezentácie jednotlivých produktových manažérov s predstavením noviniek na nadchádzajúce obdobie. Z celého množstva prezentovaných inovácií by sme vás chceli zoznámiť s tými najdôležitejšími.

MODERNA. Nový range štýlových spotrebičov na raňajky. Táto designovaná rada rozširuje úspešné koncepty Vintage a Classica. Zvlášť nás zaujal espresso kávovar s integrovaným mlynčekom na kávu. Uvedenie na náš trh je plánované na október.

Ariete International Meeting
ESPRESSO KÁVOVARY. Ariete, ako tradičný taliansky výrobca, stále intenzívnejšie investuje do inovácií v kategórii príprava kávy. Okrem už vyššie zmieneného kávovaru Moderna, sa môžeme ešte tento rok tešiť na skvelé nerezové prístroje.

Ariete International Meeting

Prístroj na domácu výrobu syra. Toto bol jednoznačne výrobok, ktorý nás zaujal asi najviac. Unikátne riešenie jednoduchej domácej výroby syra, ako napríklad caciottina, stracchino, ale aj pre nás známejšia gorgonzola, ricota či mascarpone. To ale nie je všetko, s týmto jedinečným produktom si dokážete vo vašej kuchyni jednoducho vyrobiť aj tofu zo sójového mlieka, alebo tradičný a grécky jogurt.

Neprehliadnite:
Ariete Party time aneb Čas na pořádnou zábavu!
Ariete International Meeting

Vertikálny gril, nazvaný STEAK HOUSE GRILL. Opäť tu ide o šikovnú unikátnu vecičku, ktorá určite padne do oka všetkým fanúšikom domáceho grilovania.

Ariete International Meeting

Predstavili sme vám stručne niekoľko chystaných noviniek značky Ariete na záver tohto roku, síce ešte nevieme ceny, pretože neboli finálne stanovené, ale ak budete sledovať náš magazín, určite sa ich včas dozviete.
comments powered by Disqus