FlOW‘N GO: zdravá voda v štýlovom šate

FlOW‘N GO: zdravá voda v štýlovom šate

Popredný výrobca filtrovanej vody, LAICA, prináša na trh unikátny koncept rýchleho, pohodlného a dizajnového filtrovania vody v podobe filtračnej fľaše Flow’n go.
Okamžitú filtráciu zabezpečuje aktívny uhlíkový filter vyvinutý a dizajnovaný v Taliansku. Jeho hlavnou funkciou je redukcia chlóru v bežne dostupnej kohútikovej vode, čím výrazne zlepšuje jej chuť. Okrem toho však zachováva prirodzene sa vyskytujúce minerály obsiahnuté vo vode, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie ľudského organizmu.

Hlavnou víziou konceptu Flow’n go je šíriť myšlienku ekologického prístupu k pitnému režimu. Cieľom je eliminovať nadmerné využívanie plastových fliaš a ich negatívny dopad na životné prostredie. Vďaka konceptu Flow’n go tak dokážete ochrániť nielen životné prostredie, ale aj seba a svojich blízkych.

S filtračnou fľašou Flow’n go budete mať svoj osobný pitný režim plne pod kontrolou. Elegantná filtračná fľaša zapadne do každého prostredia, od kuchyne až po kanceláriu. Zdravá voda nebola nikdy dostupnejšia!
comments powered by Disqus