Geniálny multicooker: môžete variť, piecť aj smažiť v jedinom hrnci

Geniálny multicooker: môžete variť, piecť aj smažiť v jedinom hrnci

S najväčšou pravdepodobnosťou to poznáme všetci. V snahe vykúzliť požívateľný obed nám po tomto heroickom výkone na kuchynskej linke zostane hromada pripečených hrncov, mastných pekáčov, tanierikov, ulepených naberačiek, miešačiek, varešiek, hrnčekov a v neposlednej rade tiež špinavých príborov. A aby toho nebolo málo, linku zdobí aj nejeden kuchynský robot zababraný zemiakovou kašou, ponorný mixér so zvyškami dyňovej polievky a domáca pekáreň, v ktorej útrobách sa „skvie“ nalepené cesto. Pôžitok z dokonalého obeda je rázom preč, ako náhle máme takúto spúšť upratať.
Futuristické varenie s poriadnou dávkou kreativity
     Ak vám je vyššie načrtnutá situácia dôverne blízka, potom nám dáte iste za pravdu, že príprava obeda s viacerými chodmi, rovnako ako následné upratovanie vám zaberie veľa drahocenného času. Čo keby vám ale povedali, že lahodný obed či večeru môžete pripraviť v jednom jedinom hrnci behom toho, čo píšete so svojimi ratolesťami úlohy, žehlíte alebo sa pripravujete na dôležitú pracovnú poradu, ktorá vás čaká nasledujúci deň? Klepete si neveriacky na čelo a myslíte si niečo o tom, že sme sa v redakcii zbláznili? Tak neprestávajte čítať nasledujúce riadky, na ktorých vám predstavíme geniálny Russell Hobbs Cook@Home Multi Cooker 21850-56, ktorý uspokojí všetky chute vašej rodiny a zároveň ušetrí mnoho drahocenného času, ktorý je možné investovať niekde inde a o to efektívnejšie.

Russell Hobbs 21850

Štýlový spoločník (nie len) do kuchyne

     Russell Hobbs Cook@Home Multi Cooker si zamilujete ihneď na prvý pohľad. Jeho ladné krivky v kombinácii so štýlovým dizajnom a nerezovým povrchom z neho robia neprehliadnuteľného spoločníka moderných kuchýň dnešnej doby. Multicooker disponuje dostatočným objemom 5 litrov, takže sa s ostatnými hrncami, ku ktorým neustále hľadáme zodpovedajúce pokrievky, môžete s ľahkým srdcom rozlúčiť. Dizajnovú dokonalosť tohto multicookeru podtrhuje štýlový LED display disponujúci 24 hodinovým časovačom. Intuitívne ovládanie v kombinácii s moderným minimalizmom vás presvedčí, že sa jedná o vskutku špecifického kuchynského pomocníka, ktorý premení čas strávený v kuchyni na pravý a nefalšovaný zážitok. Jednoduchá a geniálne rýchla večera je potom záležitosťou niekoľko málo minút!

11 špecifických programov urobí šéfkuchára aj z vás
     Russell Hobbs Cook@Home Multi Cooker disponuje 11 sofistikovanými programami, vďaka nim si môžete pripraviť luxusnú kyprú ryžu, krehké a šťavnaté mäso, ktoré sa bude doslova rozplývať na jazyku, voňavý domáci chlieb či iné druhy pečiva, lahodnú zeleninu varenú v pare, chutnú rybu, obľúbenú polievku a celú radu ďalších pokrmov, dezertov alebo príloh. Multicooker ponúka tiež radu špecifických programov, ktoré vám dokonca umožnia upiecť narodeninovú tortu alebo uvariť pravý a nefalšovaný domáci jogurt. No len povedzte, zvládli by ste toto všetko s klasickým vybavením kuchyne a obmedzenými časovými možnosťami?

Neprehliadnite:
Voľte rýchle a zdravé varenie: Parné hrnce dokážu zázraky!
Russell Hobbs 21850

Učiňte koniec rozvarenej ryži alebo nedopečenému mäsu!
     Vďaka tomuto modernému spoločníkovi sa môžete raz a navždy rozlúčiť s rozvarenou alebo príliš tvrdou ryžou, nesprávne prepečeným hovädzím steakom, vysušeným kurčaťom alebo pripálenou grilovanou zeleninou! Vďaka geniálne jednoduchým postupom a prepracovanou technológiou stačí vložiť ingrediencie do nádoby, zapnúť vhodný program a o nič ďalšie sa už nestarať. Výsledok predbehne vaše najtajnejšie očakávania aj očakávania zvyšku rodiny. Multicooker predstavuje ďalší, dramaticky sa vyvíjajúcu oblasť varenia s možnosťou vytvárať kulinárske experimenty behom veľmi krátkej doby. Tento šikovný pomocník vás nadchne svojim minimalistickým výzorom, ktorý je ideálny do menších bytov či garzóniek, kde s miestom spravidla zvádzame neľútostné boje. V tejto uponáhľanej dobe sa tak jedná o nedoceniteľný skvost s radou výhod i moderných vychytávok.

Russell Hobbs 21850

Šikovná produktová rada Russell Hobbs Cook@Home
     Russell Hobbs Cook@Home Multi Cooker je však jedným, nie jediným chytrým spoločníkom v kuchyni. V produktovej rade Russell Hobbs Cook@Home nájdete hneď niekoľko štýlových pomocníkov. Len náhodne môžeme spomenúť vydarený ryžovar alebo parný či pomalý hrniec.  Pokiaľ však nechcete mať kuchyňu založenú jednotlivými spotrebičmi, vsaďte na multifunkčného spoločníka Russell Hobbs Cook@Home Multi Cooker 21850-56! Jeho cena činí neuveriteľných 109,99 €, čo je vskutku zanedbateľná čiastka oproti objemu finančných prostriedkov, ktoré by ste museli vynaložiť v prípade nákupu samostatných spotrebičov. Tento geniálny multicooker vaše kulinárske umenie posunie na úplne inú úroveň!
comments powered by Disqus