Káva pre skutočných gurmánov s retro nádychom: To je ARIETE Café retro!

Káva pre skutočných gurmánov s retro nádychom: To je ARIETE Café retro!

Ak niekto v Európe rozumie káve, tak sú to rozhodne Taliani. Kávovary tradičnej Talianskej značky Ariete potvrdzujú kvalitou, dizajnom a obľúbenosťou túto všeobecne známu a rešpektovanú pravdu. Čo má spoločné výborná káva, dizajn 60. rokov a značka Ariete? Viac, než sa na prvý pohľad zdá! Pákový kávovar Ariete Café retro je všetko, len nie "out"! Ozajstní milovníci kávy nedajú dopustiť na pákové kávovary, vďaka ktorým si môžu vlastnoručne pripraviť lahodnú kávu špeciálne namletú podľa preferencií a chuti a presne tak, ako ju majú radi. Ak aspoň máličko inklinujete k retro štýlu alebo jednoducho preferujete tradíciu a kvalitu a nový deň si bez dobrej kávy nedokážete predstaviť, potom vašej pozornosti nesmie uniknúť kávovar Ariete CAFÉ Retro.
Ariete Café retro - renesancia pákových kávovarov
Hneď ako kávovar Ariete Café retro prvýkrát uvidíte, okamžite vás nadchne jeho vyšperkovaný dizajn, vyladený do posledného detailu. Robustné telo, lesklé detaily a možnosť zvoliť buď luxusnú čiernu alebo vášnivú červenú variáciu, robia z tohto kuchynského či kancelárskeho spoločníka dominantu celej miestnosti, ku ktorej sa upnú zraky všetkých prichádzajúcich. Kávovar je vybavený patentovaným systémom na napenenie mlieka, zaručujúcim výrobu bohatej peny, ktorá doslova nabáda k umeniu menom "latte art", a tiež  systémom Maxi-Cappuccino, vďaka ktorému premeníte mlieko na šľahačku v priebehu niekoľkých sekúnd. Údržba kávovaru je veľmi jednoduchá, a to aj vďaka odnímateľnej mriežke na odkvapkávanie alebo nádobe na vodu.

Praktické „vychytávky“, vďaka ktorým vykúzlite tú najlepšiu kávu široko ďaleko
Každý správny milovník kávy určite vie, že je veľký rozdiel v chuti a vôni čerstvo namletej kávy a kávy, ktorá už niekoľko dlhých dní, nedaj bože týždňov, leží v plechovej dóze. Ideálna je pochopiteľne káva čerstvo namletá na zodpovedajúcu hrubosť k okamžitej príprave kávového nápoja. Dôležitá je aj teplota vody, ktorú cez rozomleté kávové zrnká prelievate, ale aj samotný postup prípravy. Aby bol výsledok naozaj dokonalý, súčasťou kávovaru Ariete Café retro je integrovaný teplomer na paneli s vyznačením optimálnej teploty. Napriek tomu, že sa to nezdá, existuje veľa maličkostí a drobností, ktoré rozhodujú o tom, či si na káve naozaj pochutnáte, alebo sa vám po prvom dúšku skrúti tvár odporom.

Ariete Cafe Retro

Zažite neopakovateľné chvíľky so svojím Ariete Café retro kávovarom
Či už potrebujete "nakopnúť" po náročnom pracovnom dni alebo máte jednoducho chuť zababušiť sa do teplej deky s obľúbenou kávou a knihou, pomocník Ariete Café retro nesklame v žiadnej situácii. Lahodná káva, ktorá chutí tak, ako by vám ju pripravoval skúsený barista, pohladí na tele i na duši. Apropo - viete, že káva obsahuje antioxidanty - polyfenoly, ktoré chránia náš kardiovaskulárny systém, potláčajú vznik rakoviny, a dokonca môžu zabrániť vzniku a rozvoju Parkinsonovej a Alzheimerovej choroby?
comments powered by Disqus