Laica Filter Fast Disk: Malý vzhľadom, ale veľký výkonom!

Laica Filter Fast Disk: Malý vzhľadom, ale veľký výkonom!

O pitnom režime sa hojne diskutuje už desaťročia. Tou najprirodzenejšou tekutinou pre naše telo je ale obyčajná voda. A pokojne tá kohútiková. Jej kvalita sa ale naprieč republikou rôzni. Kým niekde nám z kohútikov tečie voda, ktorá je svojím zložením podobná tej dojčenskej, inde môžeme mať problém s jej typickým chlórovým zápachom alebo nie príliš dobrou chuťou. Ako to zmeniť? Odpoveďou sú filtračné kanvice Laica, v ktorých srdci je ukrytý inovatívny filter Fast Disk. Čo všetko dokáže? Prezradíme?
Laica Fast Disk

Čo všetko zvládnu filtre z kanvíc Laica?
Filtračné patróny (filtre) zbavujú kohútikovú vodu nadmerného množstva chlóru, ktorý na mnohých miestach v republike spôsobuje typický zápach a nepríjemnú (pa) chuť kohútikovej vody. Okrem toho ale filtre redukujú ťažké kovy, vodný kameň, herbicídy a pesticídy alebo zvyšky liečiv.

To všetko, samozrejme, pri zachovaní minerálov a ďalších látok, ktoré naše telo potrebuje. Voda z filtračnej kanvice Laica je vo finále oveľa chutnejšia a vhodná aj na prípravu nápojov, polievok, omáčok alebo ďalších jedál.

Ďalšie benefity prefiltrovanej vody
Vodu zbavenú vodného kameňa ale môžete používať aj do varných kanvíc, kávovarov alebo žehličiek. Jednoducho tak predĺžite životnosť spotrebičov a vyhnete sa častej údržbe, ktorá s tvrdou vodou neodmysliteľne súvisí.

Neprehliadnite:
(Budúce) mamičky pozor! Nepodceňujte pitný režim.
Vodný kameň funguje aj ako výborný izolant a zabraňuje prestupu tepla zo špirály (vykurovacieho telesa) do vody. Tým sa výrazne predlžuje doba ohrevu a náklady potrebné na ohrev vody tak značne rastú!

Ako vlastne filtre Fast Disk fungujú?
Súčasťou filtračných kanvíc a fliaš Laica FLOW'N GO sú filtre Fast Disk. Čo je na nich také unikátne? Najmä skutočnosť, že tieto filtračné patróny filtrujú vodu pomocou postriebreného prírodného aktívneho uhlia.
To dokáže behom niekoľkých mála minút znížiť obsah chlóru v pitnej vode, takže je prefiltrovaná voda vo finále oveľa chutnejšie a bez nepríjemného zápachu.

Fast Disk filtre boli navrhnuté tak, aby zachovali prirodzene sa vyskytujúce minerály v kohútikovej vode. Voda preto zostáva nielen chutná, ale aj zdraviu prospešná a to bez nutnosti doplňovania ďalších minerálnych látok.
Životnosť filtra Fast Disk je buď 30 dní, alebo 120 litrov prefiltrovanej vody. O nutnosti výmeny filtra vás bude navyše informovať inovatívna aplikácia pre chytré telefóny Laica Home Wellness.

Do nej stačí naskenovať unikátny QR kód, ktorý je súčasťou niektorých kanvíc a filtračných fliaš Laica (u ostatných nastavíte výmenu filtra na mechanickom ukazovateli) a o nič ďalšie sa nestarať. Aplikácia vás sama upozorní, že je najvyšší čas na výmenu starého filtra za nový.

Neprehliadnite:
Výroba cukrovej vaty je náročná
comments powered by Disqus