Multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete: Čo všetko zvládne a prečo by vám nemal v kuchyni chýbať?

Multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete: Čo všetko zvládne a prečo by vám nemal v kuchyni chýbať?

Poznáme to všetci. Multifunkčných spotrebičov do kuchyne je nespočetné množstvo. Jeden vie to a druhý zase ono. Nájsť však takého, ktorý zvládne viacero bežných činností a gastro úprav a navyše sa môže pochváliť ešte radom netradičných funkcií, je ako hľadať ihlu v kope sena. Máme pre vás ale dobrú správu! Ušetrili sme vám čas pri hľadaní a predstavujeme multifunkčného pomocníka a zároveň štýlový ryžovar Ariete, ktorý si po prečítaní dnešného článku zaručene zapíšete na "must have" zoznam!
Multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete: Čo všetko zvládne a prečo by vám nemal v kuchyni chýbať?

Taliansky spoločník, ktorý má emócie
Keď sa povie Ariete, asi len málokoho napadne, že táto stálica na svetovom trhu oslávi onedlho šesťdesiatku. Písal sa rok 1964 a v talianskej Florencii vznikla spoločnosť, ktorá začala vyrábať plynové zapaľovače. Pretože sa jej nedarilo, o päť rokov neskôr sa rozhodla na trh vstúpiť so žehličkami. A potom to už išlo jedna radosť.

Od žehličiek totiž bol už len kúsok k ďalším domácim spotrebičom. Keď uzrel svetlo sveta dizajnový rad retro, značka zažila opätovný boom. Jej dizajnové kúsky totiž neboli len štýlovými doplnkami do kuchyne, ale vyžarovali emócie a oživovali spomienky.

Dizajnový vzhľad a mnoho praktických funkcií
Do spomínanej kategórie patrí aj multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete, ktorý si môžete zaobstarať v troch štýlových farbách (zelená, modrá a krémová). Dizajnový vzhľad ale nie je tým jediným, čo vás na tomto praktickom pomocníkovi zaujme. Okrem toho, že za vás pripraví ryžu (k omáčke i na suši) bez zmeny kvality a chuti, popri funkcii parného varenia zvládne pripraviť aj ľahký obed (napr. zeleninu na pare).

Neprehliadnite:
Koľko toho zvládnu výrobky Ariete?
Vďaka naparovaciemu košu môžete pripravovať niekoľko pokrmov súčasne počas veľmi krátkej doby. Režim pomalého varenia sa zase pre zmenu postará o výborné omáčky, guláš alebo napríklad hutné polievky. Nechýba ani funkcia pečenia alebo praktické udržiavanie teploty, ktoré oceníte počas nedeľného obeda alebo napríklad slávnostnej večere.

Bohaté príslušenstvo a ďalšie možnosti úpravy pokrmov
Multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete disponuje aj odnímateľnou a ľahko umývateľnou misou s nepriľnavým keramickým povrchom, ktorú v prípade potreby vložíte do rúry, kde zvládne aj 200 stupňovú teplotu. Ľahko tak v rúre pokrm dopečiete, bez toho aby ste museli hľadať misu na pečenie alebo špiniť ďalší riad.

Multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete: Čo všetko zvládne a prečo by vám nemal v kuchyni chýbať?

Multifunkčnému pomocníkovi nechýba ani priehľadné sklenené veko, prostredníctvom ktorého ľahko skontrolujete proces varenia a vzhľad pokrmov. Čerešničkou na pomyselnej Ariete torte je bohatá ponuka príslušenstva v podobe odmerky, lyžice, držiaka veka a koša na varenie v pare. Tak čo? Dáte tomuto multifunkčnému pomocníkovi šancu predviesť sa aj u vás doma?

comments powered by Disqus